Sur Yapı İlkbahar Evleri fiyatları!

Sur Yapı İlkbahar Evleri fiyatları! Sur Yapı İlkbahar Evleri fiyatları!

Firma: Sur Yapı

Proje: İlkbahar Rezidans

Sur Yapı İlkbahar Evleri fiyatları 185 bin TL'den başlıyor. İlk etabında 5 blok şeklinde yükselen projede dairelerin alanları 51 metrekare ile 293 metrekare arasında değişiyor.Sur Yapı İlkbahar Evleri projesinde uzun yürüyüş parkurları, su göletleri, hobi bahçeleri, kitap okuma ve dinlenme alanları gibi sosyal seçenekler yer alıyor. 


Sur Yapı İlkbahar Evleri projesi 3.Havalimanı'nın bağlantı güzargahları ile Sarıyer-Maslak-Levent-Beşiktaş hattına entegre ulaşım sağlayabilecek. Projenin ikinci etabı ise 200 daireden meydana geliyor.


Sur Yapı İlkbahar Evleri projesi TEM Otoyolu'na, Kuzey Ormanları'na ve Paşaköy gişelerine yakın yerde yükseliyor. Projedeki dairelerin tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı.


Sur Yapı İlkbahar Evleri projesi toplam 57 bin 668 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Sur Yapı'nın yeni projesi olarak yükselen proje 250 milyon liralık  yatırım bedeline sahip.


Sur Yapı İlkbahar Evleri fiyatları 185 bin TL'den başlıyor ve 860 bin TL'ye kadar yükseliyor. Ön satışlarının başladığı projede dairelerin alanları 51 metrekare ile 293 metrekare arasında değişiyor.


Sur Yapı İlkbahar Evleri iletişim

Web: www.suryapi.com.tr

Tel: 0216 422 65 14

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor