Sur Yapı İlkbahar Evleri fiyatları ne kadar?

Sur Yapı İlkbahar Evleri fiyatları ne kadar? Sur Yapı İlkbahar Evleri fiyatları ne kadar?

Firma: Sur Yapı

Proje: İlkbahar Rezidans

Sur Yapı İlkbahar Evleri 304 adet daireden meydana geliyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 10 indirim sağlanıyor. Peki Sur Yapı İlkbahar Evleri fiyatları ne kadar?Toplam 304 adet daireden meydana gelen İlkbahar Evleri  Sur Yapı  imzası ile yükseliyor. 


Daire alanlarının  51 metrekareden başlayıp, 293 metrekareye kadar yükseldiği İlkbahar Residance Evleri1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneklerinden oluşuyor. 


Sur Yapı İlkbahar Evleri fiyatları ne kadar?
Sur Yapı İlkbahar Evleri fiyatları dairelerin konum ve büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor.Tamamı peşin+ banka kredili ödeme yapılan Sur Yapı İlkbahar Evleri 'nde peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor. 


Sur Yapı İlkbahar Evleri satılık daireler için ödeme planına göre yüzde 25 peşinat ödendğinde, yüzde 25 teslim sırasında ödemelerde geri kalan kısım banka kredisi vade farksız 48 aya kadar taksit imkanı sağlanıyor. 


Teslimlerin 2017 yılının Kasım ayında yapılması planlanan İlkbahar projesinde su göletleri, uzun yürüyüş parkurları, hobi bahçeleri yer alıyor. 


Sur Yapı İlkbahar Evleri iletişim 

Telefon: 0216 422 65 14

Web: www.suryapiilkbahar.com.tr

Pınar DOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor