Sur Yapı Koşuyolu Evleri teslimleri ne zaman?

Sur Yapı Koşuyolu Evleri teslimleri ne zaman?

Firma: Sur Yapı

Proje: Sur Yapı Koşuyolu Projesi


Toplam 100 'e yakın konuttan meydana gelecek olan projede daireler 1+1 'den 4+1 'e kadar farklılık gösteriyor. Peki Sur Yapı Koşuyolu Evleri teslimleri ne zaman?


Daire büyüklüklerinin 50 ila 200 metrekare arasında değişiklik gösterdiği proje 23 katlı bir blok ve 3-4 katlı yatay bir blok şeklinde yükselecek. Proje toplam 100'e yakın konuttan meydana gelecek.


Toplam 23 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek olan projede daire seçenekleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi. Proje Koşuyolu Karting pisti ve otopark alanına yapılacak.


1+1 dairelerin az katlı yatay blokta toplanacağı projenin satışları 2016 yılının ilk ayında başlanması bekleniliyor. Projede ön  satış döneminde rezervasyon için 6 bin dolar kapora bırakılacak.


Sur Yapı Koşuyolu Evleri teslimleri ne zaman?

Fiyat listesi kapsamında dairelerin metrekare birim bazında 6 bin dolardan başlangıç gösterdiği projede teslimler inşaat başladıktan 24 ay sonra yapılacak.


Konum bilgisi kapsamında Kadıköy – Kartal metrosunun Acıbadem istasyonuna yakın konumda olacağı proje Özel İstanbul Medipol Hastanesi'ne gelmeden E-5 üzerinde hayata geçiriliyor. 


Tel: 444 5 787 

Web: http://www.suryapi.com.tr/

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor