Çukurova Balkon

Tahincioğlu Nidapark Bomonti teslimat!

Tahincioğlu Nidapark Bomonti teslimat! Tahincioğlu Nidapark Bomonti teslimat!

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark Bomonti

Nidapark Bomonti projesinde metrekare birim fiyatları 8 bin 300 TL'den başlıyor. Tahincioğlu Nidapark Bomonti teslimat tarihi ne zaman?


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Nidapark Bomonti projesi İstanbul Şişli Bomonti'de hayata geçirildi. Nidapark Bomonti projesi toplamda  599 konut, 60 ofis ve 18 cadde mağazasından oluşuyor.

Nidapark Bomonti projesinde 1+1’den 4,5+1’e kadar konut seçeneklerine yer veriliyor. Proje Tahincioğlu Gayrimenkul imzası taşıyor. 

Nidapark Bomonti projesi,  Nidapark Bomonti  Kule, Nidapark Bomonti Teras, Nidapark Bomonti Suit, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Meydan olarak beş bölümden oluşuyor.       

Nidapark Bomonti Evleri'nde yüzde 5 peşinat vererek, 6 ay sonra yüzde 5 ara ödeme, 12 ay sonra yüzde 10 ara ödeme, yüzde 80’lik kısmı 60 aya kadar yüzde 0 faiz,  61- 120 aylık seçilen vadelerde ise yüzde 0.45 aylık faizle ödeme yapılabiliyor.     

Nidapark Bomonti fiyat 2018!

Nidapark Bomonti'de metrekare fiyatları 8 bin 300 TL ila 17 bin TL arasında değişiyor. Tahincioğlu Nidapark Bomonti projesinde; fitness, yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanı, spor alanı, otopark gibi donatılar sağlanıyor.

Tahincioğlu Nidapark Bomonti teslimat!

Tahincioğlu Nidapark Bomonti teslimat tarih 2020 yılı olarak planlanıyor. Proje konum olarak Taksim'e 5 dakika, Sultanahmet'e 12 dakika ve havalimanına 20 dakika mesafede yükseliyor.
 

Tel: 444 4 846   
Web: http://www.nidaparkbomonti.com/tr/ 
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor