Talya Konakları'nda sıfır faizle! 340 bin dolara!

Talya Konakları'nda sıfır faizle! 340 bin dolara!

Talya Konakları projesi 24 aya kadar sıfır faizle, 60 aya kadar yüzde 0.90 faizle ödeme imkanı sunuyor…


 

 

 

Başarır İnşaat ve Orjin İnşaat işbirliği ile Uskumruköy'de hayata geçirilen Talya Konakları'nda 24 aya kadar sıfır faiz, 60 aya kadar yüzde 0,90 faiz oranı ile vade uygulanıyor.

 

Haziran 2011'de inşaatına başlanan Talya Konakları projesinin 2012 yılının Aralık ayında tamamlanması planlanıyor. Konaklar tamamı villa konseptinde ve 8 bin 400 metrekare alanda yer alıyor. Ek olarak, toplamda 7 bin 500 metrekare brüt inşaat alanına sahip olan konaklar, 7 bin metrekare yeşil ve sosyal alanı da içerisinde barındırıyor.

Talya Konakları projesinin inşaat alanında toplam 22 bağımsız yapı var; altısımüstakil villa, sekizi ikiz villa ve kalan sekizi de dubleks, daire. Konutlar betonarme karkas olarak inşaa edilmiştir. Dış duvar ve bölme duvarlar gaz beton olarak yapılmıştır. Doğalgaz ile yerden ısıtma yapılacak villaların, ince işlerinde de ağırlıklı olarak en kaliteli ithal malzemeler kullanılacaktır. Yapımına ekstra özen gösterilecek olan villaların, pencereleri alüminyum doğrama, ısı yalıtımlı cam ve elektrik motorlu panjurlu olacak. Her villanın kendine özel, bir araç kapasiteli kapalı garajı bulunacak. Proje kapsamında toplam 2 adet yüzme havuzu olacak, yeşil alanlarda da peyzaj uygulaması yapılacak. İç tasarımda ithal beyaz eşya, klima alt yapısı dış cepheler, kompakt lamine ve kompozit kaplama olacaktır.

Yatırım değeri 16 milyon lira olan Talya Konakları projesinde konut fiyatları 340 bin dolar ile 1 milyon 250 bin dolar arasında değişiyor. Metrekare satış fiyatları ise 1.900 dolar ile 2 bin 500 dolar arasında.  Talya Konakları projesinde A Tipi İkiz Villalar; kendine ait otoparklı, 315 m2 brüt alanlı tripleks ikiz villalardan oluşuyor. B1 Tipi Bahçe Dubleksler; toplam 4 adet olan 190 m2 brüt alanlı ve bahçe dublekslerden oluşuyor. B2 Tipi Çatı Dubleksler; toplam 4 adet 195 m2 brüt alanlı çatı dublekslerden oluşuyor. C Tipi Villalar ise; 515 m2 brüt alanlı müstakil villalardan oluşuyor. Toplam 6 adet olan villalarda hamam ve sauna da bulunuyor.

0212 342 43 42

http://www.talyakonaklari.com/