12 / 08 / 2022

Tarım Kredi Kooperatifi marketinde ayçiçek yağına dev indirim haberi

Tarım Kredi Kooperatifi marketinde ayçiçek yağına dev indirim haberi

Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde ayçiçek yağlarına indirim yapılacağı öğrenildi. Trakya Birlik tarafından 'Depolarımızda stok sorunu yok' açıklaması sonrası vatandaşın ayçiçek yağına daha uygun fiyata ulaşabilmesi için indirim yapılacağı bilgisi paylaşıldı.Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri, ayçiçek yağlarıyla ilgili kampanyasını açıkladı ve 15 Haziran tarihinden itibaren yeni fiyatlarını açıkladı ve indirim yaptı.

Tarım Kredi Kooperatiflerinde satılan 5 litrelik ayçiçek yağlarına 57 lirayı bulan indirim yapıldı. Piyasada 200 liraya satılan 5 litrelik ayçiçek yağlarının 143 liradan satılacağı açıklandı.

Litresi 50 liraya kadar yükselen ayçiçek yağında yapılan indirimler Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri tarafından vatandaşlara duyuruldu.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri'nde 5 litrelik yuvarlak pet ayçiçek yağlarının da 161 liradan satılacağı öğrenildi.

Öte yandan Trakya Birlik Entegre Üretim Tesisinde yıllık 180 bin ton ayçiçeği işlenip yağ elde edilerek tüketicinin kullanımına sunulduğunu açıklamıştı.

 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.