26 / 09 / 2022

Ayçiçek yağına dev indirim! Raflara dizildi, vatandaş marketlere koştu

Ayçiçek yağına dev indirim! Raflara dizildi, vatandaş marketlere koştu

Toprak Mahsulleri Ofisi İstanbul Şube Müdürlüğ ayçiçek yağına büyük indirim yaptı. Haberi duyan vatandaşlar marketlere koştu. Toprak Mahsulleri Ofisi İstanbul Şube Müdürlüğü' ayçiçek yağı 5 litre fiyatı 135 TL olarak duyurdu. Toprak Mahsulleri Ofisi İstanbul Şube Müdürlüğü'nde(TMO) Ayçiçek yağına yapılan büyük indirim vatandaşları yerinden zıplatıyor. 5 LT, 2 LT, 1 LT Ayçiçek yağı inanılmaz indirimli fiyatlarla raflarda yerini almış durumda. Her bütçeden her çeşit sıvıyağın bulunduğu marketlere vatandaşlar akın etmiş durumda.  Ayçiçek yağları 5 LT, 2 LT, 1 LT olmak üzere raflara diziliyor. 

Toprak Mahsulleri Ofisi İstanbul Şube Müdürlüğü' ayçiçek yağı 5 litre fiyatı 135 TL olarak duyuruldu. İndirim haberini Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürü Ahmet Gürdal verdi. 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön