08 / 12 / 2023

Tarım Kredi'nin inşaat ihalesine en yüksek teklif Söğüt İnşaat'tan!

Tarım Kredi'nin inşaat ihalesine en yüksek teklif Söğüt İnşaat'tan!

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürlüğüne ait hizmet binasının da bulunduğu arsaya kat karşılığı inşaat yapımına ilişkin ihalede en iyi teklifi yüzde 66,20 hisse ile Söğüt İnşaat AŞ verdi.Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürlüğüne ait hizmet binasının da bulunduğu arsaya kat karşılığı inşaat yapımına ilişkin ihalede en iyi teklifi yüzde 66,20 hisse ile Söğüt İnşaat AŞ verdi.


Birliğin Genel Müdürlük binasında gerçekleştirilen ihaleye 5 şirket katıldı.


Birliğe ait, Ankara'nın Çankaya ilçesi Yukarı Bahçelievler Mahallesi'nde 8 bin 287 metrekarelik arsaya kat karşılığı inşaat yapılmasına ilişkin ihalenin ilk turunun ardından Tepe İnşaat Sanayi AŞ, Pelit Yatırım İnşaat AŞ ve Ege Grup Yapı Endüstrisi AŞ çekildi. 


İki kez mola verilen ihalenin 43. turunda Usta Grup çekilirken, en iyi teklif yüzde 66,20 hisse ile Söğüt İnşaat AŞ tarafından sunuldu.


 


AA


Haber Hürses'te şu şekilde yer aldı;


Türkiye Tarım Kredi Kooperatiften Merkez Birliği Genel Müdürlüğüne ait hizmet binasının da bulunduğu arsaya kat karşılığı inşaat yapımına ilişkin ihalede en iyi teklifi yüzde 66,20 hisse ile Söğüt İnşaat AŞ verdi. Birliğin Genel Müdürlük binasında gerçekleştirilen ihaleye 5 şirket katıldı. Birliğe art, Ankara'nın Çankaya ilçesi Yukarı Bahçelievler Mahallesi'nde 8 bin 287 metrekarelik arsaya kat karşılığı inşaat yapılmasına ilişkin ihalenin ilk turun ardından Tepe inşaat Sanayi AŞ, Pelit Yatırım inşaat AŞ ve Ege Grup Yapı Endüstrisi AŞ çekildi. iki kez mola verilen ihalenin 43. turunda Usta Grup çekilirken, en iyi teklif yüzde 66,20 hisse ile Söğüt İnşaat AŞ tarafından sunuldu. 


Hürses

Geri Dön