Tek Dönüşüm Bitkisel Atık Yağ Toplama Taşıma Depolama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tek Dönüşüm Bitkisel Atık Yağ Toplama Taşıma Depolama Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Tek Dönüşüm Bitkisel Atık Yağ Toplama Taşıma Depolama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tek Dönüşüm Bitkisel Atık Yağ Toplama Taşıma Depolama Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Netice Çelik tarafından kuruldu. Tek Dönüşüm Bitkisel Atık Yağ Toplama Taşıma Depolama Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Netice Çelik tarafından kuruldu. 

Tek Dönüşüm Bitkisel Atık Yağ Toplama Taşıma Depolama Ticaret Limited Şirketi konusu:
1- Şirketin sanayi, kentsel ve evsel yağ atıklarının geri dönüşümünü, toplanmasını, korunmasını ve depolamasını yapmak.2- Her türlü evsel ve sanayii ile alakalı atık yağların ve kimyasalların ait oldukları sanayilere geri dönüşümlerini sağlamak amacıyla entegre tesislerde, makina ve sanayii tesislerinde dönüşümünü,yapmak,granül hale getirmek, bunlarıngranül halde veya ham olarak ilgili sanayilere satışını yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Tek Dönüşüm Bitkisel Atık Yağ Toplama Taşıma Depolama Ticaret Limited Şirketi adres: Esentepe Mah.2952.Sk.Küçük San.Sit.3 Blok Kat:1 No:7/A Sultangazi