Teknik Yapı faizi yüzde 0.80'e çekti!

Teknik Yapı faizi yüzde 0.80'e çekti! Teknik Yapı faizi yüzde 0.80'e çekti!

Teknik Yapı Metropark projesindeki faiz oranlan 60 aya uzanan vadelerde sıfırlanırken, 120 aya yayılan tüm vadelerde daire sahibi olmak isteyenler için de konut finansman oranı yüzde 0.80'e çekildi.


Teknik Yapı'nın iyi ve kötü günde müşterisinin yanında olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, "2013'ü en çok satış yapan marka unvanıyla bitirmemizi sağlayan müşterilerimize destek verme sırası bizde. Faiz oranlarının müşterilerimizi mağdur etmemesi için bankalarla anlaştık" dedi. 


TeknikYapı Metropark projesindeki konut kredi faizleri 120 aya kadar olan tüm vadelerde yüzde 0,80'e indirildi. 


Geçtiğimiz günlerde kredi faiz oranlarının yüzde l'in üzerine kadar çıkması üzerine konut ihtiyacını ertelemek zorunda kalan tüketicilere Teknik Yapı'dan 'Her zaman Yanınızdayız" mesajı geldi. Teknik Yapı Metropark projesindeki faiz oranlan 60 aya uzanan vadelerde sıfırlanırken, 120 aya yayılan tüm vadelerde daire sahibi olmak isteyenler için de konut finansman oranı yüzde 0.80'e çekildi. 


Yüzde 24 Peşinata sıfır faiz

Faiz desteği şeklinde gerçekleştirilecek yeni satış stratejisinde peşinat tutarına göre yüzde 25 peşinat yatıranlara 24 vadede, yüzde 35 peşinat yatıranlara 36 vadede, yüzde 50 peşinat yatıranlara 48 vadede, yüzde 60 peşinat yatıranlara 60 vadede SIFIR FAİZ uygulanacak. Peşinat tutarını kendi bütçesini belirlemek isteyenler için ise 12 aydan 120 aya kadar tüm vadelerde yüzde 0,80 FAİZ uygulanacak. 1.272 rezidans daireden oluşan Metropark projesinde, fitness center, Türk hamamı, sauna, buhar odası, masaj odaları, yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, yarım saha basketbol sahası, çocuk parkları, yürüyüş ve koşu parkuru yer alıyor. 


Akşam