Teknik Yapı Halkalı Metropark!

Teknik Yapı Halkalı Metropark!


Firma: Teknik Yapı

Proje: Metropark


Teknik Yapı Halkalı Metropark projesinde yer alan dairelerin fiyatları 95 bin TL'den başlıyor. Projede yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabiliyor...


İstanbul Halkalı'da hayata geçirilen  Metropark  projesi 25 katlı 4 konut kulesi olarak yükseliyor.  Teknik Yapı  imzası ile inşa edilen projede 1.270 adet daire ve 6 adet ticari birim bulunuyor.


213 bin 800 metrekare inşaat alanına sahip olan Teknik Yapı Halkalı Metropark projesinde bulunan dairelerin alanları 40 metrekare ile 133 metrekare arasında değişiyor.


Teknik Yapı Halkalı Metropark 'ta ayrıca 2 tane kule home ofis olarak tasarlanıyor ve 36 ile 38 katlı olarak yükseliyor. Proje içerisinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri yer alıyor.


Teknik Yapı Halkalı Metropark 'ta yüzde 5 peşinatla daire sahibi olmak mümkün. Projede yer alan dairelerin fiyatları 95 bin TL'den başlayarak değişiyor. 


Halkalı'da Bahariye Halı Fabrikası arazisi üzerinde inşa edilen Teknik Yapı Halkalı Metropark projesinde 24 saat tamirat, bahçe işleri, site içerisindeki tesislerin işletilmesi, çevre bakımı gibi işler aksamadan hemen hallediliyor.


Telefon: 0212 495 75 25

Web Adresi: www.teknikyapimetropark.com

Esra Nur AÇKI/Emlakkulisi.com


projeye sor