Tema İstanbul teslim tarihi!

Tema İstanbul teslim tarihi!


Firma: Artaş, Öztaş, Mesa, Kantur

Proje: Tema İstanbul


Tema İstanbul teslim tarihi ve proje ile ilgili detaylı bilgilere haberimizin içerisinde yer vereceğiz...Artaş, Öztaş, Mesa ve Kantur ortak girişimi ile Halkalı-Küçükçekmece Bölgesi içerisinde yükselen Tema İstanbul Evleri'nde 3 bin 500 adet konut yer alıyor.


Ön satış sürecinin başladığı  Tema İstanbul  teslim tarihinden haberimizin devamında bahsedeceğiz. Tema İstanbul projesinde satışlar için randevusuz satış ofisine müşteri kabul edilmiyor.


Tema İstanbul projesinde bulunan konut tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. Tema İstanbul teslim tarihi olarak 3 yıl sonrası planlanıyor.


Tema İstanbul Konutları'nda dairelerin büyüklükleri 65 metrekare ile 196 metrekare arasında değişiyor. Projedeki 92 metrekarelik alana sahip konut tipleri 4 blok içinde müşterilere sunuluyor. 


Tema İstanbul Küçükçekmece Evleri'nde 3 oda 1 salon konutlardan toplam 1500 adet yer alırken 1 oda 1 salon konutlardan ise 600 adet bulunuyor.


Tema İstanbul Evleri'nde satılık konutların metrekare birim fiyatı 3 bin 200 liradan başlangıç gösteriyor. 


Kat bahçesi ve bahçe katı konutların da yer aldığı Tema İstanbul projesinde blokların arasında bahçelerin yanı sıra su yolları da bulunuyor.


Tema İstanbul teslim tarihi olarak konutların 3 yıl sonra teslim edileceği açıklandı.


Küçükçekmece Tema İstanbul telefon: (212) 970 00 00

Nagihan AKDAŞ/Emlakkulisi.com


projeye sor