TepePark Villaları'nda 620 bin TL'ye!

TepePark Villaları'nda 620 bin TL'ye!

TepePark Villaları'nda dileyenler kaba teslim olarak da villa sahibi olabilecek!Yuvataş İnşaat'ın Kurtköy Akfırat Bölgesi'nde yapımına devam ettiği TepePark Villaları, tüketicilere kaba teslim villa alma imkanı sunuyor. TepePark Villaları'nda 440 metrekarelik Kehribar villalara 820 bin TL + KDV'ye sahip olma imkanı bulan tüketiciler, 320 metrekarelik Safir ve 330 metrekarelik Ametist villaları da 620 bin TL + KDV gibi çok uygun fiyata alabilecek. Kaba teslim villa almak isteyen tüketiciler dilerlerse büyük villa için 170 bin TL + KDV, küçük villalar içinse 140 bin TL + KDV ödeyerek içini de istedikleri gibi yaptırabilecek. TepePark Villaları'nda kaba teslimde de KDV'nin yarısı Yuvataş İnşaat tarafından ödeniyor.

Akıllı ev özellikleri, fonksiyonelliği ve her villaya düşen 1 dönüme yakın arsası ile dikkat çeken TepePark Villaları'nda anahtar teslim villa fiyatları, büyüklüklerine göre, 760 bin TL + KDV ile 990 bin TL + KDV arasında değişiyor. Yuvataş İnşaat ayrıca, KDV'nin yarısını tüketiciler adına ödeyerek alıcılara büyük kolaylık sağlıyor.

0216 677 11 70

www.tepepark.com

[email protected]

Konuyla ilgili basında yer alan diğer haberler

Tepepark'ta kaba teslim villa

Yuvataş İnşaat'ın Kurtköy Akfırat Bölgesi'nde yaptığı TepePark Villaları, villa sahibi olmak isteyenler kaba teslim imkanı sunuyor. Tepe Park Villaları'nda 440 metrekarelik Kehribar Villaları 820 bin TL +KDV, 320 metrekarelik Safir ve 330 metrekarelik Ametist villaları da 620 bin TL +KDV fiyatlarıyla satışa çıktı. Kaba teslim villa almak isteyenler büyük villalar için 170 bin TL+KDV, küçük villalar içinse 140 bin TL+KDV ödeyerek vilalların iç dekorasyonunu istedikleri gibi yaptırabilecek. TepePark Villaları'nda kaba teslimde de KDV'nin yarısı Yuvataş İnşaat tarafından ödeniyor. Villalardaki anahtar teslim fiyatlar ise 760 bin TL + KDV ile 990 bin TL + KDV arasında değişiyor.
Sabah Emlak