The Address Residence Çamlıca satılık!

The Address Residence Çamlıca satılık!


Firma: Emaar İnşaat

Proje: The Address Residence


The Address Residence Çamlıca satılık daire seçenekleri arasında 1+1, 2+1 ve 3+1'ler bulunuyor. Emaar İnşaat imzası ile yükselen proje Emaar Square projesinin içerisinde yer alıyor.


İstanbul Çamlıca'da inşa edilen The Address İstanbul projesi The Address Hotel, The Address Sky View ve  The Address Residence  olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Satışları devam eden proje 46 katlı olarak tasarlandı. 


The Address Residence Çamlıca satılık daire fiyatları metrekare bazında 5 bin 300 dolardan başlıyor. Toplam 197 adet daireden meydana gelen proje 435 milyon dolar yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor.


The Address Hotel, The Address İstanbul projesinin ilk 11 katında, The Address Sky View projesi 30. ile 46. katlar arasında,  The Address Residence projesi ise 12. ile 29. katlar arasında bulunuyor.


The Address Residence Çamlıca satılık dairelerin büyüklükleri 78 metrekare ile 234 metrekare, The Address Sky View projesinde ise 89 ile 645 metrekare arasında değişiyor.


The Address Residence projesi havuz, kafe, restaurant, fitness salonu, SPA, gözlem terası,çocuk oyun alanları, resepsiyon hizmetleri, özel otopark ve depolama alanları, toplantı salonları gibi sosyal donatı alanlarından meydana geliyor.


Otel konseptine uygun mobilyalı lüks dairelere yer verilen Çamlıca The Address Residence 'de daireler istenildiği takdirde kiralanabiliyor.


The Address Residence iletişim

Tel: 0 216 547 1717 

Web: www.emaarsquare.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi


projeye sor