26 / 05 / 2022

The Mandarins Acıbadem tatil modunda yaşam sunacak!

The Mandarins Acıbadem tatil modunda yaşam sunacak!

The Mandarins Acıbadem, sahip olduğu özellikleri sayesinde 5 yıldızlı yaşam konforu sunacak. Mayıs 2018’de konut sahiplerine teslim edilecek proje, konut sahiplerini açık ve kapalı havuzu ile şehrin stresinden arındırırken 4 mevsim tatil keyfi yaşatacak.Kentsel dönüşüm alanı ilan edilmesi ile hızla değişen ve yenilenen Acıbadem’de modern bir konut projesi daha yükseliyor. Avrasya Tüneli’nin Anadolu yakası çıkış noktasında konumlanan The Mandarins Acıbadem projesi kuru temizleme, misafirlere özel konaklama odaları, fatura ödeme, seyahat rezervasyonları ve organizasyon gibi asistanlık hizmetleri ile daha ilk adımda yaşam konforunu yansıtmaya başlayacak.

Anadolu yakasında TEK!

Anadolu yakasında henüz hiçbir projede yer almayan roof teras, önemli bir detay olarak ön plana çıkıyor. İçecek servisinin de olacağı yirmi ikinci kattaki roof, panoramik İstanbul manzarasını tüm ihtişamı ile gözler önüne sererken konut sahiplerine sadece The Mandarins’te yaşam sürmenin keyfi kalacak.

Tuz odasında terapi imkanı

Sosyal donatılara büyük önem verilen projede astım, nefes darlığı ve bronşit gibi kronik solunum rahatsızlıklarının tedavisinde etkili olan tuz odası yer alıyor. Bu özelliği ile de diğer projelerden farklılaşan The Mandarins Acıbadem’de kapalı - açık yüzme havuzu, 1300 metrekare büyüklüğünde fitness center ve sauna gibi sağlıklı yaşam alanları bulunuyor.

“Mandarins teknoloji ve konforu bir arada sunuyor”

Kent kültürüne uyumlu, teknolojik donanımlarla donatılan ve insan odaklı yaklaşımı benimseyen The Mandarins Acıbadem’de marka restoranlar, kafeler ve prestijli mağazalar bulunacak. Projenin konut sahiplerine 5 yıldızlı yaşam konforu sağlayacağını ifade eden Mandarins Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Direktörü Emin Can Aydın, dairelerde diğer projelerden farklı olarak elektrik süpürgesine ihtiyacı ortadan kaldıran merkezi süpürge sistemine yer verdiklerini söyledi.  Aydın sözlerini şöyle sürdürdü; “Dış yüzeyde kullandığımız solar dış cephe cam sistemi, perde kullanılmadığında dahi konuttaki ışık dengesinin korunmasını ve ısı kontrolü sağlıyor. Şehir şebekesinden gelen su için arıtma sistemi, pratik kullanım sağlayan duvara entegre USB ve priz girişleri, aydınlatma, havalandırma, su ve doğalgaz gibi kaynakları yöneten akıllı ev uygulaması da dairelerimizde sunulan ayrıcalıklar arasında yer alıyor. Ayrıca otoparkların her katında yer alan elektrikli araç şarj istasyonları ile çevreye duyarlı bir konut projesi yaratıldı.”


Akasya AVM’nin yanında iki etap olarak inşa edilen proje, başta 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olmak üzere, Ünalan metrosu, Uzunçayır metrobüs durağı, Göztepe Medical Park Hastanesi, Doğa Koleji ve Doğuş Üniversitesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığı ile de dikkat çekiyor.http://www.themandarins.com.tr/