03 / 07 / 2022

The Mandarins Acıbadem'de yaşama değer katan artılar!

The Mandarins Acıbadem'de yaşama değer katan artılar!

The Mandarins Acıbadem, odadan odaya ses geçirmeyen ekstra ses yalıtımlı duvarlardan merkezi süpürge sistemine, duvara entegre USB girişlerinden su arıtma sistemine kadar küçük detaylarla yaşama artı değerler katıyor.Çağdaş teknolojilerle hayatı kolaylaştıran The Mandarins Acıbadem, odadan odaya ses geçirmeyen ekstra ses yalıtımlı duvarlardan merkezi süpürge sistemine, duvara entegre USB girişlerinden su arıtma sistemine kadar küçük detaylarla yaşama artı değerler katıyor. Özel hizmetleriyle de fark yaratan The Mandarins Acıbadem, gündelik işleri kolaylaştırarak zamandan kazandırıyor.


İnce detaylarla yaşam konforunu artıran The Mandarins Acıbadem’de yer alan tüm dairelerde ekstra ses yalıtımı bulunuyor. Özel yalıtım sistemi yalnızca daireler arası değil, daire içinde odadan odaya da ses geçirmeyerek konforlu uyku imkanı sağlıyor. 


Dairelerde küçük detaylarla büyük konfor

Küçük çözümlerle büyük konfor yaratan The Mandarins Acıbadem dairelerinde merkezi süpürge sistemi bulunuyor. Duvara gömülü süpürge hortumu yaşam alanlarını kolaylıkla temizleme imkanı sağlıyor. Duvara entegre USB giriş de hayatı kolaylaştıran imkanlar arasında bulunuyor. Mutfaklarda yer alan su arıtma sistemi ise şebeke suyunu arıtarak içme suyu haline getiriyor.  


Özel hizmetlerle kolaylaşan günlük işler

Özel hizmetleriyle sakinlerinin günlük işlerini kolaylaştıran The Mandarins Acıbadem’de concierge hizmeti kuru temizleme, ev temizliği, fatura ödeme ve catering hizmetlerine kadar birçok konuda destek sağlayarak zamandan kazandırıyor. Mülkiyet yönetimi sistemi ise 2’nci el satış ve kiralama yönetimi ayrıcalıklarının yanında vergisel ve hukuki danışmanlıktan, dekorasyon ve tadilata kadar birçok konuda hizmet veriyor.


The Mandarins Acıbadem sakinlerine özel back-up kartı seyahat, eğlence ve her türlü organizasyon için rezervasyon imkanı sağlarken, vale hizmeti sakinler ve misafirleri için gün boyu hizmete hazır bulunuyor.  


Kapanmayan İstanbul manzaralı 

Mandarins Acıbadem, yüksek bir mevkide yer alması nedeniyle kapanmayan bir İstanbul manzarasına da sahip bulunuyor. Kafeleri, restoranları, spor salonu ve alışveriş sokağı ile kent yaşamını sakinlerinin ayağına getiren The Mandarins Acıbadem, İstanbul'u yaşatan yaşam merkezi olarak fark yaratıyor. 1+1'den 5+1 dublekse uzanan daire seçeneklerinin yer aldığı The Mandarins Acıbadem'de daire fiyatları 570 bin TL’den başlıyor.


Web: http://themandarins.com.tr/