06 / 07 / 2022

The Mandarins Acıbadem projesinde cep telefonu ile ev konforu!

The Mandarins Acıbadem projesinde cep telefonu ile ev konforu!

Kadıköy’ün gözde rezidans projesi The Mandarins Acıbadem’de yer alan Sensehome teknoloji, iklimlendirme, havalandırma, aydınlatma ve güvenlik yönetimi gibi işleri akıllı telefonla uyumlu olarak yapma kolaylığı sağlıyor.Yenilikçi mimari tasarımları hayata geçiren markalı konut projeleri, günlük yaşamı kolaylaştıran ve ev konforunu artıran teknolojik çözümleriyle fark yaratıyor. Bu projeler arasında yer alan The Mandarins Acıbadem’in özel hizmetleri arasında yer alan Sensehome teknolojisi, evin iklimlendirilmesinden havalandırılmasına, aydınlatılmasından güvenliğine kadar zaman isteyen çeşitli işleri cep telefonuna taşıyor. 


Akıllı telefonla özel hizmetler

Akıllı telefonlarla uyumlu olan Sensehome teknolojisi ile evin ısı konforu yönetiliyor, jaluzi kontrolü yapılıyor, aydınlatma sistemi kontrol ediliyor, zamanlama ayarı ile gece ve gündüz modları bulunuyor ve butler hizmetlerini uygulama üzerinden yönetebiliyor. Butler hizmetleri ise sabah, öğle ve akşam olmak üzere sakinlerin ihtiyaçlarını günde üç kez karşılıyor. 


İki etap olarak tasarlanan ve ikinci etabı yakında başlayacak olan The Mandarins Acıbadem’in toplam yatırım tutarı 1 milyar 200 milyon TL’ye ulaşıyor. 2018 Mayıs’ında tamamlanacak olan projede tapular sahiplerine hemen teslim ediliyor. 493 seçkin dairenin yer aldığı, 1+1'den 5+1 dublekse uzanan daire seçeneklerinin bulunduğu projede daire fiyatları 590 bin TL’den başlıyor.