Time2023 İnşaat Elektrik Nakliye Peyzaj Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Time2023 İnşaat Elektrik Nakliye Peyzaj Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Time2023 İnşaat Elektrik Nakliye Peyzaj Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Time2023 İnşaat Elektrik Nakliye Peyzaj Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Nermin Keskinsoy tarafından kuruldu.Time2023 İnşaat Elektrik Nakliye Peyzaj Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Nermin Keskinsoy tarafından kuruldu.

Time2023 İnşaat Elektrik Nakliye Peyzaj Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
inşaat Çimento, alçı, harç, kireç, mozaik vb. inşaat malzemeleri toptan ticareti İkamet amaçlı binaların inşaatı (müstakil konutlar, birden çok ailenin oturduğu binalar, gökdelenler vb.nin inşaatı) (ahşap binaların inşaatı hariç elektrik Elektrik malzemeleri toptan ticareti (kablo, sigorta, duy, fiş, priz, ampul, elektrik anahtarı, devre kesici, şalter, röle, pil, batarya, vb. Elektrik Üretim veya Tüketim Sayaçlarının İmalatı nakliye KARA YOLU İLE ÇEŞİTLİ TAŞIMA TÜRÜNE UYGUN KONTEYNER VE DİĞER YÜK TAŞIMACILIĞI HİZMETLERİ (EVDEN EVE NAKLİYAT, VB. HARİÇ) peysaj Diğer çevre düzenlemesi ve bakımı ile peyzaj projelerinin uygulanması faaliyetleri (park, bahçe ve yeşil alanların dikimi, bakım ve onarımı tekstil Evde kullanılan tekstil takımları, perdeler ve çeşitli tekstil malzemesinden ev eşyaları toptan ticareti (çarşaf, yatak takımı, yastık kılıfı, masa örtüsü, Keten, rami, kenevir, jüt elyafları ile diğer bitkisel tekstil elyaflarından dokuma kumaş (bitkisel elyaftan dokuma tül kumaş dahil) imalatı...

Adres: Mehmet Akif Mah. Öztekin Cad. No:21/4 ÜMRANİYE