Timtaş Yönetim'den ucuz elektrik!

Timtaş Yönetim'den ucuz elektrik!

Profesyonel site yönetimi sektöründe hizmet veren Timtaş Yönetim yaptığı çalışmalarla hizmet verdiği konut sakinlerini memnun etmeye devam ediyor. Hizmet götürdüğü alanlarda fark yaratan Timtaş yönetim bir yeniliğe daha imza attı.
Profesyonel site yönetimi sektöründe hizmet veren Timtaş Yönetim yaptığı çalışmalarla hizmet verdiği konut sakinlerini memnun etmeye devam ediyor. Hizmet götürdüğü alanlarda fark yaratan Timtaş yönetim bir yeniliğe daha imza atarak, enerji sektörü devlerinden Sepaş Enerji ile anlaşma yaparak yönetim hizmeti verdiği sitelere ve site sakinlerine ucuz elektriğin önünü açtı.Türkiye genelinde 16 ilde hizmet veren Timtaş Yönetim, profesyonel yönetim hizmetleri kapsamında site, rezidans, AVM, toplu konut, tesis, bina yönetimlerindeki başarılı çalışmalarıyla adını hızla duyurmaya devam ediyor. Şehirlerin yeni yapılaşma düzeninde gerek duyulan tüm ihtiyaçlara cevap olabilmek adına çalışmalarını ve çözümlerini giderek arttıran Timtaş Yönetim, son olarak enerji sektörü devlerinden Sepaş Enerji ile anlaşma yaparak yönetim hizmeti verdiği sitelere ve site sakinlerine ucuz elektriğin önünü açtı.


Müjde %7 indirim


Timtaş Yönetim Sepaş Enerji ile yapılan anlaşma kapsamında ucuz elektrik hizmetinden yararlanacak olan site sakinlerine duyuru yaparak müjdeyi verdi. Sepaş Enerji ile yapılan sözleşme uyarınca site ortak mahallerine ve site sakinlerine tahakkuk eden elektrik borçları artık % 7 indirimli olacak.


AR-GE çalışmalarının sonucu


Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Timtaş Yönetim Genel Müdürü Mehmet Akay, “Aidat takip – muhasebe, danışmanlık, peyzaj ve bakım, güvenlik, halkla ilişkiler, hukuk, idari işler, personel, temizlik ve teknik alanlar ile ilgili verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra AR-GE çalışmalarına da oldukça önem veriyoruz. Bu anlaşma da çalışmalarımızın bir sonudur. Şuan Sepaş Enerji ile yaptığımız anlaşma gereği yetkili konumundayız. Elbette temel hizmetleri yerine getirmek önemli ancak bunların yanında yönetim faaliyetlerine katkı sunacak, yaşam standardımızı yükseltecek, ekonomik açıdan rahatlık sunacak ve bütünüyle konut sakinlerine maddi manevi destek sunacak çalışmalar yapmak, bunları bulmak ve yeniliklere imza atarak uygulamaya geçirmekte önemli.” dedi.


“Analizlerimizi yaparak çalışmalarımıza devam ediyoruz”


Timtaş Yönetim’in hızla büyüdüğünün altını çizen Akay, “İvmemiz giderek artıyor. Biz de bu bağlamda kendimizi yeniliyor, analizlerimizi yaparak çalışmalarımıza devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı. Genel Müdür Akay firma olarak çözüm ortaklarına bir yenisini daha ekleyerek site sakinlerine böyle bir hizmet sunmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, benzeri çalışmaların devam edeceğinin haberini verdi.