Titanic Hotel Diamond Tower'da 2 bin dolara kiralık mağaza!

Titanic Hotel Diamond Tower'da 2 bin dolara kiralık mağaza!

Titanic Hotel Diamond Tower'da 86 m2 ile 944 m2 aralığında sadece 16 adet dükkan yer alıyor. Projede ticari ünitelerin kiralanması başladı. Kira fiyatları 2 bin dolar ile 20 bin dolar arasında değişiyor...


TITANIC OTEL BAYRAMPAŞAnın (5*) altında ve Bayrampaşa Evlendirme Dairesinin tam yanında yer alan ticari ünitelerin kiralanmasına başlandı.

Kira miktarı, mağazanın bulunduğu konuma ve büyüklüğüne bağlı olarak 2.000 $/ay ile 20.000 $/ay arasında değişmektedir.

86 m2 ile 944 m2 aralığında sadece 16 adet dükkanın bulunduğu projede, ünitelerin tamamı oldukça yoğun bir trafik akışına sahip üç ayrı caddeye bakmaktadır.

Bayrampaşa Evlendirme Dairesinin ve Titanic Otelin yanı sıra, Tuna Lisesi, çeşitli spor tesisleri ve Türkiye ekonomisinin temel taşlarından makine üretim sektörünün bulunduğu bölgede yer alan ticari üniteler, toplam 4.800 m2 kapalı alana sahiptir. Projede kiralanacak üniteler cadde mağazaları olarak planlandığından, genel yönetim giderleri de minimum seviyede olacaktır.

Diamond Tower, gerek TEM ve E5 yolları arasında olması, gerekse minibüs, otobüs ve metro alternatifleri ile oldukça geniş bir etki alanına sahiptir. Minibüs ve otobüsler hemen binanın önünden geçmekte, metro ise en fazla 100 metre mesafede yer almaktadır. Bunun yanında, gerek önündeki Topçular Cicoz Yolu, gerekse üst tarafında yer alan Rami Bayrampaşa ana caddesi (Abdi İpekçi Cad.) de trafik akışının en yoğun olduğu bölgelerdir.

Cadde Mağazalarının Temmuz 2011 içinde, Titanic Otelin ise en geç sene sonunda açılması planlanmaktadır.

Proje ve kiralamalar hakkında ayrıntılı bilgiye www.diamondtoweristanbul.com web adresinden, Aremas Gayrimenkulun 0212 283 93 94 numaralı sabit veya 0537 915 11 00 numaralı cep telefonlarından ulaşılabilir.