TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Alt Gelir kurası ne zaman?

TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Alt Gelir kurası ne zaman?

TOKİ'nin Adana Sarıçam Buruk Mahallesi 825 adet konut Projesi kapsamında bulunan 356 konut kuralı olarak satışa sunuluyor. Peki, TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Alt Gelir kurası ne zaman?Adana İli Sarıçam İlçesi Buruk Mahallesi'nde TOKİ'nin hayata geçirdiği 825 konutluk projede stoklarda yer alan 356 konut kuralı olarak satışa çıkarılıyor.

 

TOKİ  Adana  Sarıçam Buruk Mahallesi Alt Gelir projesinde yer alan dairelerin tamamı 2+1 olarak tasarlandı. Projedeki dairelerin için başvurular 29 Ocak 2018 - 09 Şubat 2018  tarihleri arasında kabul edildi.

 

TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Alt Gelir kurası ne zaman?
TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Alt Gelir projesinde yer alan daireler için kura tarihi 16 Şubat 2018 olarak açıklandı. Projede asil hak sahipleri ile 22 Şubat 2018 - 19 Mart 2018 arasında sözleşmeler imzalanacak. 

 

Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası, noter huzurunda; Banka ve  TOKİ  yetkilileri denetiminde gerçekleştirilecek. TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Alt Gelir projesindeki dairelerin fiyatları ise 99 bin 922 TL'den başlangıç gösteriyor. 


Satış duyurusu için tıklayın