TOKİ Antalya'da 240 ay vadeli satış yapacak!

TOKİ Antalya'da 240 ay vadeli satış yapacak! TOKİ Antalya'da 240 ay vadeli satış yapacak!

TOKİ, Antalya'nın da içinde olduğu 27 ilde 240 ay vade ile konut satışı için düğmeye bastı. Toplu Konut İdaresi(TOKİ) 17 Mart'ta 27 ildeki 55 iş yeri ile 79 konutu açık artırma ile satacak.

Yüzde 10 peşin 240 ay vadeyle satışa sunulacak taşınmazlar, İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Balıkesir, Bingöl, Bolu, Çankın, Diyarbakır, Elazığ, Malatya, Kütahya, Nevşehir, Şanlıurfa, Sivas, Kahramanmaraş, Trabzon, Tunceli, Kayseri, Karabük, Konya, Erzincan, Gaziantep, Giresun ve Hakkari'de bulunuyor. Antalya'da Gazi mahallesi 6552 sokakta bulunan Kepez 1. bölge ve 2. bölgedeki konutların satışa sunulacağı öğrenildi. Satış müzayedesine katılmak İsteyen gerçek veya tüzel kişilerin, toplantı günü salonlarda kurulacak veznelere, katılım teminatı olarak istedikleri taşınmazların her biri için ayrı ayrı ödeme yapması gerekiyor. 

Muhammen bedeli 20 bin liraya kadar olan taşınmazlar için 2 bin, 100 bin liraya kadar olan taşınmazlar için 5 bin, 100 bin ile 200 bin lira arasındaki taşınmazlar için 10 bin, 200 bin 1 lira üstündeki taşınmazlar için ise 50 bin lira katılım teminatı ödenecek. 


Müzayede, 17 Marfta TOKİ'nin  Ankara  Bilkent'teki binası merkez olmak üzere, naklen canlı bağlantıyla Turyap'ın İstanbul'daki Genel Müdürlük Müzayede Salonu'nda ve internet üzerinden "www.turyap.com.tr" adresinden saat 14.001e gerçekleştirilecek. Aynntılı bilgiye "www.toki.gov.tr" İnternet adresinden ulaşılabilecek.


Antalya Hilal