TOKİ Başkanı, AA Finans Masası'na konuk olacak!

TOKİ Başkanı, AA Finans Masası'na konuk olacak! TOKİ Başkanı, AA Finans Masası'na konuk olacak!

TOKİ Başkanı Ergün Turan, sektördeki son gelişmeleri bugün AA Finans Masası'nda değerlendirecek.Turan, saat 10.00'da gerçekleştirilecek AA Finans Masası'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunacak, soruları yanıtlayacak.

Anadolu Ajansının (AA) 100. Yıl Vizyonu çerçevesinde geliştirdiği AA Finans Haberleri Terminali'nden canlı olarak yayınlanan Finans Masası'nın bu haftaki konuğu, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan olacak.


Turan, saat 10.00'da gerçekleştirilecek AA Finans Masası'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunacak, soruları yanıtlayacak.


Toplantı, "aafinans.com"dan canlı yayınlanacak. Turan'ın açıklamaları, AA Finans'ın Twitter hesabı @aa_finans'tan da anlık takip edilebilecek.


AA'nın, finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde gerçekleştirilen AA Finans Masası daha önceki toplantılarında, aralarında Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, TCMB Başkanı Erdem Başçı, Borsa İstanbul Genel Müdürü Tuncay Dinç, SPK Başkanı Vahdettin Ertaş, Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, eski Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun ve Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Kutman'ın da aralarında bulunduğu ekonomi, finans ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerini ağırlamıştı.


AA

pus