TOKİ Bilecik Bozüyük AGG kurası 2017!

TOKİ Bilecik Bozüyük AGG kurası 2017!

TOKİ'nin Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu projesindeki 14 adet konut için başvuru dönemi sona erdi. İşte, TOKİ Bilecik Bozüyük AGG kurası 2017...“Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında  TOKİ  tarafından inşa ettirilen 2 oda 1 salon nitelikli 14 adet konut için başvurular 27 Şubat – 03 Mart 2017 tarihleri arasında Türkiye

Halk Bankası A.Ş. Bozüyük Şubesi aracılığı ile kabul edildi. 


Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip.


Konut alıcısı, Gayrimenkul’ün fiili tesliminden evvel teslim süresi içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahip.


TOKİ Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu projesinde 2+1 daire seçeneği bulunuyor. Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu'ndaki dairelerin fiyatları 84 bin 222 TL ile 100 bin 519 TL arasında değişiyor. 


TOKİ Bilecik Bozüyük AGG kurası 2017!

“Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası” noter huzurunda; Banka ve İdare yetkilileri denetiminde 15 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirilecek. Kura çekiliş yeri ve programı daha

sonra açıklanacak.


Satış duyurusu için tıklayın