TOKİ Bitlis Atatürk Mahallesi'nde 201 iş yerini satışa çıkardı!

TOKİ Bitlis Atatürk Mahallesi'nde 201 iş yerini satışa çıkardı! TOKİ Bitlis Atatürk Mahallesi'nde 201 iş yerini satışa çıkardı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bitlis Atatürk Mahallesi Ticaret Merkezi'nde toplamda 201 adet iş yerini satışa çıkardı. 

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) portföyünde yer alan Bitlis Atatürk Mahallesi Ticaret Merkezi'ndeki 201 adet iş yerini açık artırma ile satışa sundu. 

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Emlak Yönetim aracılığı ile satışa çıkardığı 201 adet iş yerinin açık artırma ihalesi 8 Mayıs 2018 Salı günü saat 14:00'da Bitlis Kültür Merkezi'nde yapılacak. 

TOKİ Bitlis Atatürk Mahallesi Ticaret Merkezi'ndeki iş yerleri için yüzde 25 peşin ödendiğinde 120 ay vadeli, yüzde 50 peşin ödendiğinde ise 120 ay vadeli ödemeler yapılabiliyor. 

28 ilde 197 arsa 3 Mayıs'ta
TOKİ portföyünde yer alan 28 ilde toplam 2 milyon 39 bin 42 metrekare büyüklüğünde 197 arsayı da Emlak Yönetim aracılığı ile satışa çıkardığını geçtiğimiz günlerde satışa çıkardığını duyurmuştu. 197 arsanın ihalesi 3 Mayıs'ta gerçekleştirilecek. 

Satışa konu olan arsalar Adana, Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Aydın, Bitlis, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, İstanbul, Karaman, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Mardin, Mersin, Nevşehir, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Van ve Yalova illerinde yer alıyor. Muhammen bedeli yaklaşık 872 milyon TL olan konut, turizm, ticaret, sanayi ve benzeri amaçlar için kullanılabilecek arsalar açık artırmayla satılacak. 

 

Öznur YASLI / Emlakkulisi.com