TOKİ Emlak Konut Mavişehir'de 332 bin TL'ye 2+1!

 TOKİ Emlak Konut Mavişehir'de 332 bin TL'ye 2+1!  TOKİ Emlak Konut Mavişehir'de 332 bin TL'ye 2+1!

Firma: Emlak Konut GYO

Proje: Mavişehir Evleri

Emlak Konut GYO’nun projelerinden Mavişehir evleri mavi ile yeşilin her tonunun buluştuğu bir alanda İzmir’in cazibe merkezlerinden biri oldu.


Emlak Konut  Mavişehir Evleri  % 70’i deniz manzaralı olmak üzere toplam 66.680 metrekare alanda, 3 ayrı parselde 3 site olarak projelendirildi. 11 Bloktan oluşan Emlak Konut Mavişehir evleri 1+1 den 4+1 kadar, daire seçenekleri sunuyor. Ayrıca her daire seçeneğinin farklı metrekarelerde farklı seçenekleri de mevcut. Bu farklılıklar herkesin ev sahibi olması için alıcılara sunuluyor. 


   <a href='https://emlakkulisi.com/keywords/toki' style='color:#FF0000;text-decoration:underline;font:bold 14px arial;'>TOKİ</a>  Emlak Konut Mavişehir


Tamamı 1.sınıf malzemeden yapılan konutlarda, ankastre fırın, ocak, çamaşır makinesi, çöp öğütücüsü ve davlumbaz montaj edilmiş şekilde konut sahiplerine teslim edilmektedir. Deprem yönetmeliğinin belirttiği standartların da üzerinde bir teknolojiyle inşa edilen konutlar, uygun fiyatlarla ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunulmuştur.


İzmir Karşıyaka’nın en gözde semti olan Mavişehir’de, Emlak Konut Mavişehir evleri Büyük alışveriş merkezlerinin tam ortasında üç dakikalık yürüme mesafesinde. Projenin konumu itibariyle modern yaşamın bütün ayrıntılarının düşünüldüğü Emlak Konut Mavişehir evleri sosyal donatıları ile de site sakinlerine güvenli ve huzurlu modern yaşamı sunuyor. %80’i yeşil alan olan projede, açık yüzme havuzu, 2 km lik yürüyüş parkuru, çocuk parkları, sığınak, kafeterya gibi sosyal donatılarda sahip. 


  TOKİ Emlak Konut Mavişehir


ÖDEME SEÇENEKLERİ 


2+1 Evler 332 Bin TL’den, 3+1’ler 404 Bin TL’den, 4+1’ler 417 bin TL’den başlayan fiyatlarla modern yaşamda ev sahibi olmak isteyenlerle buluşuyor.


Alıcıya iki ödeme seçeneği sunuluyor. 


Tüfeli ödeme seçeneğinde; %5 peşinat 96 ay vade,  120 ay vade,  150 ay vade olarak ödeme yapabiliyorlar.


İkinci seçenek ise sabit ödemeli; %5 peşin verildiğinde eğer 24 ay ödemek isterse sıfır faizle 

Faydalanabiliyor.http://www.emlakgyo.com.tr/


0232 324 02 38

0232 324 02 28projeye sor