TOKİ Erzincan Akyazı Tarımköy başvuruları bugün başladı!

TOKİ Erzincan Akyazı Tarımköy başvuruları bugün başladı!TOKİ Erzincan-Akyazı Tarımköy projesindeki konutlar için başvuru dönemi bugün itibariyle başlıyor. Projede 3 oda 1 salon daireler bulunuyor.


 

TOKİ Erzincan-Akyazı Tarımköy projesinde yer alan 16 adet konut bugün itibariyle satışa çıkıyor.  Projede yer alan konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Erzincan Şubesi olacak. 

 

Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 27 Kasım- – 29 Aralık 2017 tarihleri arasında ilgili bankanın sadece Erzincan Şubesi tarafından kabul edilecek.

 

Konut tiplerinin 3 oda 1 salon olarak tasarlandığı projeden yüzde 12, yüzde 15 ve yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. 

 

TOKİ Erzincan Tarımköy projesinde en düşük peşinat bedeli 17 bin 759 TL olarak belirlendi. Projeden 180 ay ve 216 ay vadeyle konut sahibi olunabiliyor.

 

Erzincan Akyazı TOKİ'de en düşük konut bedeli 147 bin 996 TL, en yüksek konut bedeli ise 149 bin 299 TL olarak belirlendi.