TOKİ Gaziantep Şahinbey Güzelvadi Emekli kurası 2017!

TOKİ Gaziantep Şahinbey Güzelvadi Emekli kurası 2017! TOKİ Gaziantep Şahinbey Güzelvadi Emekli kurası 2017!

TOKİ'nin 247 konutluk Gaziantep Şahinbey Güzelvadi Emekli projesinde 20 daire kura ile satılacak. İşte, TOKİ Gaziantep Şahinbey Güzelvadi Emekli kurası 2017...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Gaziantep Güzelvadi 247 Adet Konut Projesi kapsamında  TOKİ  tarafından inşa ettirilmekte olan 20 konut, kura ile satışa çıkıyor. 


TOKİ Gaziantep Şahinbey Güzelvadi Emekli projesindeki daireler için başvurular , 05 - 14 Nisan 2017 tarihleri arasında, Türkiye Halk Bankası A.Ş.’nin Gaziantep İli Şubeleri

aracılığında kabul edilecek.


TOKİ Gaziantep Şahinbey Güzelvadi projesindeki dairelerin fiyatları 107 bin 880 TL ile 132 bin 148 TL aralığında değişiyor. Projedeki daireler 2+1 olarak tasarlandı. 


Konutların peşinat bedeli üzerinden %0,5 (binde beş) oranında banka komisyonu ve banka komisyonu üzerinden yüzde %5 (yüzde beş) oranında BSMV, satış aşamasında Banka tarafından tahsil edilecek.


Borç bakiyesi ve aylık taksitler, sözleşme imzalama tarihine bakılmaksızın, her yılın Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez, bir önceki 6 aylık dönemde gerçekleşen memur maaş artış oranı, Yİ-ÜFE ve TÜFE oranlarından en düşük olanı uygulanarak artırılacak.


Satış duyurusu için tıklayın

pus