TOKİ Kahramanmaraş Dulkadiroğlu alt gelir başvuruları bugün başlıyor!

TOKİ Kahramanmaraş Dulkadiroğlu alt gelir başvuruları bugün başlıyor!Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kahramanmaraş Dulkadiroğlu alt gelir grubu projesi için başvuru dönemi bugün başlıyor.


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kahramanmaraş Dulkadiroğlu alt gelir grubu projesinde toplam 15 adet konut yer alıyor. Kahramanmaraş Dulkadiroğlu alt gelir grubu projesi için başvuru dönemi bugün başlıyor.

2 oda 1 salon konut tiplerinin yer aldığı  TOKİ Kahramanmaraş Dulkadiroğlu 2021 projesi için son başvuru tarihi 27 Ağustos 2021 olarak belirlendi.

Açık satış yöntemiyle satışa çıkan  TOKİ  Kahramanmaraş Dulkadiroğlu projesi için başvurular Halk Bankası aracılığıyla alınıyor.

TOKİ Kahramanmaraş Dulkadiroğlu alt gelir başvuruları bugün başlıyor!

TOKİ Kahramanmaraş Dulkadiroğlu alt gelir grubu projesinde en düşük konut bedeli 150 bin 779 TL, en yüksek konut bedeli 167 bin 347 TL olarak belirlendi.

Dulkadiroğlu TOKİ projesinden yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Projede yer alan konutlar için ödenecek peşinat tutarları 30 bin 155 TL ile 33 bin 469 TL arasında değişiyor.
 
En düşük taksit bedelinin 670,13 TL, en yüksek taksit bedelinin 743,76 TL olduğu proje için 180 ay vade imkanı sunuluyor.

TOKİ'den ev almak isteyen vatandaşlar dikkat!