TOKİ Kastamonu Küre 2017 başvuruları!

TOKİ Kastamonu Küre 2017 başvuruları!43 adet dairenin açık satışa sunulduğu TOKİ Kastamonu Küre projesinde başvurular yarın başlayacak. Peki, TOKİ Kastamonu Küre 2017 başvuruları ne zaman başlıyor?


Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 43 konutluk Kastamonu Küre Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve  TOKİ  stoğunda bulunan 43 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak.


Kastamonu Küre Alt Gelir Grubu Konut Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’nin Küre Şubesi aracılığıyla yürütülecek.


TOKİ Kastamonu Küre 2017 başvuruları!

TOKİ Kastamonu Küre 2017 başvuruları 6 Şubat 2017 - 31 Mart 2017 tarihleri arasında kabul edilecek. Projedeki daireler 2+1 olarak tasarlandı. 


Sözleşme imzalama esnasında, peşinat bedeli üzerinden %0,5 (binde beş) oranında banka komisyonu ve banka komisyonu üzerinden %5 (yüzde beş)oranında BSMV satış sırasında

sırasında bankaca tahsil edilecek. Ayrıca bu tutarlar her taksit ödemesiyle birlikte, taksit tutarı üzerinden ALICI’dan tahsil edilir.Satış duyurusu için tıklayın