TOKİ Mamak Gülseren Mahallesi 2. Etap alt gelir son başvuru!

TOKİ Mamak Gülseren Mahallesi 2. Etap alt gelir son başvuru!

Ankara Mamak Gülseren Mahallesi 2.Etap AGG Konut Projesi kapsamında İdaremiz stoğunda bulunan 76 konut için başvurular sürüyor. İşte, TOKİ Mamak Gülseren Mahallesi 2. Etap alt gelir son başvuru...Ankara Mamak Gülseren Mahallesi 2.Etap “Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında  TOKİ  tarafından inşa ettirilen ve halen TOKİ stoğunda bulunan 9 adet 1+1 ve 67 adet 2+1 olmak üzere toplam 76 adet konut 18 Ocak – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında T. Halk Bankası A.Ş.’nin  Ankara  Şubeleri aracılığı ile Açık Satış yöntemi ile satışa sunuldu. 


TOKİ Mamak Gülseren Mahallesi 2. Etap projesindeki dairelerin fiyatları 67 bin 773 TL ile 145 bin 876 TL aralığında değişiklik gösteriyor. 


Konutların peşinat bedeli üzerinden %0,5 (binde beş) banka komisyonu ve banka komisyonu üzerinden yüzde %5 (yüzde beş) BSMV satış aşamasında Banka tarafından tahsil edilecek. 


Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip.


Konutların teslim süresi, sözleşme tarihinden itibaren 36 aydır. Taksit ödemeleri, konut teslimini takip eden ay itibariye başlatılacak olup, ilk 6 aylık dönemsel artış ise konut teslimini takip eden dönemde başlatılacak.


Satış duyurusu için tıklayın