TOKİ Mardin Nur Mahallesi başvuruları!

TOKİ Mardin Nur Mahallesi başvuruları! TOKİ Mardin Nur Mahallesi başvuruları!

163 adet konutun açık satışa sunulacağı TOKİ Mardin Nur Mahallesi başvuruları için geri sayım başladı. İşte, TOKİ Mardin Nur Mahallesi başvuruları...


TOKİ tarafından hayata geçirilen Mardin merkez Nur Mahallesi Kentsel Dönüşüm Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilen DG 3+1 tipi 163 adet konut ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak. 


Mardin Merkez Nur Mahallesi Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Mardin Şubesi olacak.


TOKİ Mardin Nur Mahallesi başvuruları!

TOKİ Mardin Nur Mahallesi başvuruları 24 Kasım 2016– 30 Aralık 2016 tarihleri arasında ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek.


TOKİ Mardin Nur Mahallesi projesindeki dairelerin fiyatları 146 bin 425 TL ile 177 bşn 833 TL aralığında değişiklik gösteriyor.  Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip. 


Konut alıcısı, Gayrimenkulün fiili tesliminden evvel teslim süresi içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahip.


Satış duyurusu için tıklayın