28 / 09 / 2023

TOKİ Trabzon Tabakhane Evleri sözleşme dönemi başlıyor!

TOKİ Trabzon Tabakhane Evleri sözleşme dönemi başlıyor!

206 adet dairenin sözleşmesinin imzalanacağı projede toplamda 353 adet daire mevcut. TOKİ Trabzon Tabakhane Evleri sözleşme dönemi başlıyor...Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Trabzon Tabakhane Kentsel Yenicuma Yenileme Projesi toplamda 353 adet konut yer alıyor ve 206 adet daire için sözleşme imzalanıyor.


TOKİ Trabzon Tabakhane Evleri sözleşme dönemi başlıyor!

T. Halk Bankası A.Ş. Trabzon Merkez Şubesi'nde 09:00-12.30 ve 13.30-17:00 arasında kabul edilecek sözlemeler bugünden itibaren 30 Eylül 2016 tarihine kadar imzalanabilecek.


Sözleşme için gerekli belgeler;

-T.C. numarası bulunan Fotoğraflı nüfus cüzdanı (nüfus cüzdanının aslı kontrol edilerek bir adet fotokopisi alınacaktır) 

-Hak sahibine ait ikametgah ilmuhaberi veya adres bilgisi yer alan fatura fotokopisi. 

-Sözleşme imzalama işlemlerinin vekaleten yapılması durumunda; “TOKİ Başkanlığınca satışa sunulan konutlardan satın almak üzere gayrimenkul satış sözleşmesi imzalamaya, satın almış olduğum konutun peşinatını ödemeye ve borçlanmaya, taksitlerini yatırmaya, KDV, banka komisyonu ve diğer masrafları yatırmaya, bu husustaki tüm evrakları imzalamaya yetkilidir” ibarelerinin vekalette yer alması gerekmektedir. 

-Varisli veya iştirakli olan hak sahiplerinin veraset ilamları.


Geri Dön