Topkapı 29 nerede?

Topkapı 29 nerede?


Firma: Akzirve Gayrimenkul

Proje: Topkapı 29


Topkapı 29 nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Topkapı 29 nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...


Akzirve Gayrimenkul yeni projesi Topkapı 29'da ön satışlar başladı. Merakla beklenen  Topkapı 29  projesi İstanbul Avrupa Yakası Topkapı'da hayata geçiriliyor. 

Topkapı 29 nerede?

Topkapı 29 nerede?

Topkapı 29 nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Topkapı 29  nerede sorusunun yanıtı hakkında bilgi vermeden önce proje detaylarına değinelim.

Akzirve Topkapı 29 projesinde 1 oda 1 salondan, 5 oda 1 salon kadar değişen konut alternatifleri yer alıyor. Ön talep avantajlarının devam ettiği proje mimarisi ve zengin ticari alanlarıyla da dikkat çekiyor. 

İngiltere'nin en ünlü mimarlık grubu Chapman Taylor Mimarlık imzasını taşıyan Akzirve Topkapı 29 projesinin hikayesi Füsun - Tony Phillipson, FYP Proje Geliştirme tarafından hazırlandı. 

Topkapı 29 nerede?

Akzirve Topkapı 29 projesi 16 blok olarak yükseliyor. Projede yer alan blokların yüksekliği 5 ile 15 kat arasında farklılık gösteriyor. 

1.441 adet konutun yer aldığı Akzirve Topkapı 29 projesi cadde mağazaları ve Alışveriş Yaşam Merkezi'yle dikkat çekiyor. 

Topkapı 29 nerede?

Önde gelen zincir otel markalarından birinin de yer alacağı Topkapı 29 projesi'nde; Spor salonu, çok salonlu sinema, çocuk oyun merkezi bulunuyor.

Topkapı 29 nerede?

Topkapı 29 nerede?

Web: http://www.akzirve.com/topkapi-29/

Topkapı 29 ön satışta!

Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.com


projeye sor