Çukurova Balkon

Topless Teras, Beyoğlu'nda açıldı!

 Topless Teras, Beyoğlu'nda açıldı! Topless Teras, Beyoğlu'nda açıldı!

Beyoğlu’ nun en büyük eğlence binası Fitaş’ ın 6. katında yepyeni bir konsept olan “Topless” rahatça eğleneceğiniz, asla vazgeçemeyeceğiniz bir mekan olarak açıldı


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


“TOPLESS TERAS” İstanbul'da Beyoğlu İstiklal Caddesi, No: 12'deki 1964 yılından beri varolan, Beyoğlu'nun en önemli binalarından Fitaş Binası'nın 6. katında Fransız Konsolosluğu'nun sırasında yer alan '' TOPLESS TERAS '', yepyeni konsepti ile Beyoğlu eğlence ve sosyal hayatına yeni bir anlayış getiriyor.


Ünlü işletmeci Kamil Çakır’ ın işletmesini yaptığı, 1200 m2' lik alanı ile çok özel organizasyonlara, dj performanlara, sahne performanslara, özel partilere ve sanatsal aktivitelere ev sahipliği yapacak olan “TOPLESS TERAS”, Beyoğlu’ nun en büyük terası olma özelliğini taşıyor. Sizlere hem şehrin içinde olmanın, hem de gökyüzüne yakın olmanın zevkini tattıracak olan “TOPLESS TERAS” ; gündüz - gece yaşayan bir mekan olarak şehir tutsaklarının kaçış noktası oluyor.


Saat 17.00’den 02.00’ye kadar  hizmet veren “TOPLESS TERAS”, bir şeyler içmek ve atıştırmak için uğrayabileceğiniz veya dostlarınızla iş çıkışlarında günün yorgunluğunu atabileceğiniz renkli bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. “TOPLESS TERAS” ta hazırlanan fresh kokteyllerle başlayan keyif ritüeliniz, zengin mönüsünden seçeceğiniz lezzetlerle doruk noktasına ulaşıyor.


Özel konsept partileri, menüsü, ambiyansı ve tüm gün keyifli vakit geçirile bilinecek ortamı ile “TOPLESS TERAS” müdavimi olmaya hazırlanın!