Toskana Orizzonte Evleri fiyat!

Toskana Orizzonte Evleri fiyat! Toskana Orizzonte Evleri fiyat!

Firma: Emaar Türkiye-Arıkan Yapı

Proje: Toskana Orizzonte

Toskana Orizzonte Evleri fiyat listesi kapsamında metrekare birim fiyatları 2 bin 500 dolardan başlıyor. Yüzde 1 KDV oranı uygulanan projede 8 farklı tipte villa seçeneği yer alıyor.Satışları devam eden  Toskana Orizzonte  Evleri projesinde villalar 3 ile 7 oda arasında değişen tiplerden meydana geldi. Toplam 450 bin metrekare inşaat alanında yükselen projede toplam 187 adet villa bulunuyor.


Proje içerisinde yer alan Dolce Vita Yaşam ve Sağlık Kulübü 5.400 metrakere kapalı ve 10.500 metrekare açık alandan meydana geliyor. Proje toplam 1 milyon 68 bin metrekare arsa alanında yükseliyor.


Sosyal alanlar arasında projede basketbol ve voleybol sahaları, Sağlık Kulübü, yarı olimpik kapalı ve açık yüzme havuzu, kids gym, açık tenis, yürüyüş ve jogging parkurları SPA ve güzellik merkezi, squash ve padel kortları bulunuyor.


Lokasyon bilgisine göre Toskana Orizzonte Evleri TEM Otoyolu’na 4.2 kilometre, Tüyap metrobüs durağına 6.8 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 21 kilometre kadar uzaklıkta bulunuyor. 


Toskana Orizzonte Evleri fiyat listesi kapsamında villa fiyatları 625 bin dolardan başlıyor. Metrekaresi 2 bin 500 dolardan başlangıç gösteren projede 1. etap bu sene Eylül'de, 2. etap teslimleri ise Haziran 2016 yılında yapılacak. 


Telefon: 0 212 850 83 00

Web: http://www.toskanavadisi.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor