Toya iç mimari tasarım ve mimari kategorilerinde iki ayrı ödül aldı!

Toya iç mimari tasarım ve mimari kategorilerinde iki ayrı ödül aldı! Toya iç mimari tasarım ve mimari kategorilerinde iki ayrı ödül aldı!

Toya, 2014 - 2015 Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nin Avrupa ayağı European Property Awards'ta, "İç mimari tasarım" (Interior Architecture Design) ve Mimari (Architecture) kategorilerinde iki ayrı ödül aldı. 

Toya, 2014-15 Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nin Avrupa ayağı European Property Awards'ta, "İç mimari tasarım" (Interior Architecture Design) ve Mimari (Architecture) kategorilerinde iki ayrı ödül aldı. Toya, yenilikçi ve alanında öne çıkan projelerin değerlendirildiği dünyanın en saygm gayrimenkul ödüllerinden biri kabul edilen European Property Awards'de, Qent İstinye projesi ile iki ödüle layık görüldü. Toya'ya ödülleri, 14 Ekim'de Londra'da düzenlenen gala gecesinde takdim edildi. Oent İstinve taçlandı Projesi'nin iç mimarisinde Porsche Design Studio'nun tasarım alternatifleri göze çarparken, proje ikonik mimarisi ile modern bir çizgiye sahip. Uygulanan aydınlatma ve iklimlendirme sistemlerinde enerji verimliliği ve kullanıcı konforunun ön planda tutulduğu Qent Istinye'de ayrıca kullanılan beyaz eşyaların, uluslararası enerji verimlilik sınıfına göre üst seviyelerdeki modellerden olması tercih ediliyor. 


Posta