Toya Moda krediniz bizden kampanyası!

Toya Moda krediniz bizden kampanyası!

Firma: Toya Grubu

Proje: Toya Moda


Toya Moda krediniz bizden kampanyası kapsamında Toya Moda’dadan, bugün 120 ay vade ile ev alanların, teslim tarihine kadar olan 15 aylık taksitlerini Toya Yapı ödüyor.


Toya Grubu imzasıyla İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Sefaköy'de hayata geçirilen  Toya Moda  projesinde toplam 426 adet daire ve 36'ya yakın mağaza bulunuyor.


Sefaköy Toya Moda projesinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri 40 metrekare ile 151 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 


Projenin sosyal donatıları arasında; otopark, sauna, buharbanyosu, yüzme havuzları, masa tenisi, fitness, kapalı basketbol salonu, hobi atölyeleri, squash, çocuk havuzları, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları yer alıyor. 


Toya Moda krediniz bizden kampanyası kapsamında, Toya Moda’dadan, bugün 120 ay vade ile ev alanların, teslim tarihine kadar olan 15 aylık  taksitlerini Toya Yapı ödeyecek. 


Toya Moda krediniz bizden kampanyası!

- Toya Moda’nın  Aralık 2016 teslimat garantili kampanyası ile ev alanlar, ne kadar erken davranırsa o kadar çok kazanıyor; teslimata kadar tüm kredi taksitlerini Toya Yapı ödüyor.

-Peşinatın yüzde 5 olduğu ilk 15 taksidini Toya Yapı’nın üslendiği projede 120 ay banka kredili ödeme planının yanısıra, 

-Toya Yapı fırsatıyla yüzde 25 peşinat ile 50 ay vade farksız ödeme imkanı da veya;  

-Anlaşmalı bankalar ile 60 aya yüzde 0,59, 120 aya yüzde 0,79 olan faiz oranları ve yüzde 5 peşinat ödemesi uygulanıyor.


Telefon: 0 212 424 54 34

Web adresi: www.toyamoda.com

Öznur YASLI/Emlakkulisi.comprojeye sor