Toya Moda Rezidans fiyatları!

Toya Moda Rezidans fiyatları! Toya Moda Rezidans fiyatları!

Firma: Toya Grubu

Proje: Toya Moda

Toya Moda Rezidans fiyatları dairelerin kat ve cephelerine göre değişiyor. İstanbul Avrupa Yakası Sefaköy'de inşa edilen projede teslimlerin 2016 yılının sonunda yapılması öngörülüyor.Toya Moda Sefaköy Konutları Yeşilköy’e ve Bakırköy’e 5 dakika, İDO Yenikapı İskelesi’ne 15 dakika, Atatürk Havaalanı’na 3 dakika uzaklıkta hayata geçiriliyor. 


Toya Moda Rezidans fiyatları daire tiplerine bağlı olarak farklılık gösteriyor. Toya Yapı imzası taşıyan proje İstanbul'un Küçükçekmece ilçesine bağlı Sefaköy'de inşa ediliyor. 


Dairelerin alanları minimum 37 metrekare, maksimum 151 metrekare olarak tasarlanan Sefaköy Toya Moda'da 426 adet daire ve 36 adet mağaza bulunuyor.


Küçükçekmece Toya Moda'da yüzde 5 peşinatta, kalan kısmın yüzde 20'si teslimde, yüzde 75'i ise banka kredili yüzde 0,89 faiz oranıyla taksit şeklinde ödeniyor. 


Toya Moda Residence'de yürüyüş yolları, fitness center, yüzme havuzu, çocuk havuzu, masa tenisi, spor alanları ve çocuk oyun alanları gibi ortak kullanım alanları sunuluyor. 


Toya Moda Rezidans fiyatları 294 bin TL'den başlıyor. Projede anahtar teslimlerinin 2016 yılı Aralık ayında gerçekleşmesi planlanıyor. 


Toya Moda adres: Tevfik Bey Mahallesi, 20 Temmuz Cad. No: 33 34295 Sefaköy - Küçükçekmece /  İstanbul 


Toya Moda Sefaköy satış ofisi 

Telefon: 0 212 424 54 34

Web adresi: www.toyamoda.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor