25 / 05 / 2022

Toya Moda'da teslime kadar kredi taksitleri Toya’dan!

Toya Moda'da teslime kadar kredi taksitleri Toya’dan!

İstanbul’un en gözde bölgesi Basın Ekspres’te, moda konseptine uygun şık mimarisi ile dikkat çeken, Toya Moda’dan, 120 ay vade ile ev alanların, teslime kadar taksitlerini Toya ödeyecek.İstanbul’un en gözde bölgesi Basın Ekspres’te, moda konseptine uygun şık mimarisi ile dikkat çeken, Toya Moda’dan, 120 ay vade ile ev alanların, teslime kadar taksitlerini Toya ödeyecek. Hem de anlaşmalı bankalardan 0,99 kredi faizi imkanı ile. Böylece Toya Moda sakinleri, taksitlerini evlerine taşındıktan sonra, Ocak 2017’de ödemeye başlayacaklar.


Teslime son 9 ay…


Toya Moda’nın Aralık sonu teslimat garantili kampanyası kapsamında Toya Moda’dan ev alanların sadece yüzde 5 peşin ödeme ile teslimatına kadar tüm kredi taksitlerini Toya ödüyor.


Bahar Kampanyası kapsamında sınırlı sayıda konut için geçerli olan kampanyada yüzde 40 peşin ödeyenler 48 ay “0” faiz ile ödeme imkanından veya peşin alımlarda yüzde 15 indirim avantajından da faydalanabiliyor.


Basın Ekspres Yolu’nda E-5 ve TEM otoyollarının kesiştiği noktada yer alan Toya Moda, Atatürk Havaalanı’na 3, Yeşilköy ve Ataköy’e 5, Bakırköy ve İDO İskelesine 10 dakika mesafede bulunuyor. Planlanan Ataköy-Basın Ekspres İkitelli Metrosu’na ise sadece yürüyerek ulaşmak mümkün olacak.


Her daireye özel depo alanları ve kapalı otopark; her biri balkon veya teraslı daireler ile nefes aldıran yaşam alanları yaratan Toya Moda’da, stüdyodan 3+1’e kadar toplam 426 daire, 28 mağaza bulunuyor.


Yaşam alanlarını en verimli şekilde kullanan toplam 21 bin m² arazi üzerinde, binaları sadece 4bin 500 metrekare projelendirilen, home ofislerin ayrı bir blokta toplandığı Toya Moda’da ortak alan yaklaşımından iç mekan tasarımlarına kadar en ince detaylar DiceKayek imzası taşıyor.


Yüzde 70 yeşil alanın bulunduğu sağlıklı ve huzurlu bir yaşam için bir çok ihtiyacı karşılayacak Toya Moda’da her daireye özel kapalı otopark, sauna, buharbanyosu, yüzme havuzları, masa tenisi, fitness, kapalı basketbol salonu, hobi atölyeleri, squash, çocuk havuzları, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları ile bir yaşam alanından fazlası sunuluyor.


www.toyamoda.com