Toya Moda'da teslime kadar ödemesiz konut fırsatı!

Toya Moda'da teslime kadar ödemesiz konut fırsatı!

Toya Yapı tarafından Toya Moda projesi için başlatılan Aralık 2016 teslimat garantili kampanya kapsamında teslime kadar olan taksitler Toya Yapı tarafından ödeniyor.Toya Yapı tarafından Toya Moda projesi için başlatılan Aralık 2016 teslimat garantili kampanya kapsamında teslime kadar olan taksitler Toya Yapı tarafından ödeniyor.  Erken davrananın kazançlı çıkacağı kampanyada anlaşmalı bankalar ile 60 aya yüzde 0,59, 120 aya yüzde 0,79 olan cazip faiz oranları ve yüzde 5 peşinat ödeme seçeneği ile ev sahibi olunabiliyor. Teslimlerin 15 ay sonra yapılacağı Toya Moda projesinde taksit ödemeleri ev teslim alınca başlıyor. Ayrıca sınırlı sayıdaki konut için geçerli olan cazip kampanyada nakit alımlarda daire fiyatında yüzde 10 indirim yapılıyor.

 

Yeşilköy ve Ataköy’e  5, Bakırköy ve İDO İskelesine 10 dakika mesafede yükselen ve ciddi ulaşım kolaylığı da sağlayan Toya Moda projesi planlama aşamasında olanAtaköy-Basın Ekspres İkitelli Metrosu’na ise sadece yürüyerek ulaşım ayrıcalığı sunuyor.

 

Stüdyodan 3+1'e, 40 metrekareden 151 metrekareye farklı konut seçeneklerinin sıralandığı Toya Moda projesinde her daireye özel depo alanları ve kapalı otopark alanı tahsis ediliyor. 426 daire, 36’ya yakın mağazanın bulunduğu Toya Moda proejsinde  geniş yeşil alanlar, yüzme havuzları, sauna, buhar banyosu, çocuklara özel açık - kapalı oyun alanları, yürüyüş yolları, squash, fitness center, basketbol sahası ve masa tenisi gibi donatı alanları da yer alıyor.Star