29 / 01 / 2023

Toyota Proace’nin fiyatları belli oldu! İşte 8 Ekim 2022 fiyat listesi…

Toyota Proace’nin fiyatları belli oldu! İşte 8 Ekim 2022 fiyat listesi…

Toyota’nın ticari modeli Proace’nin ekim ayı fiyat listesi açıklandı. İşte, Toyota Proace’nin 8 Ekim 2022 fiyat listesi…Toyota Proace’nin fiyatları belli oldu! İşte 8 Ekim 2022 fiyat listesi…

İster iş ister eğlence olsun hayatınızın her alanında sizinle olan yeni Proace, ailenizle çıkacağınız uzun seyahatlerden, hobilerinizin gerekliliklerine, çocuklarınızı okula bırakmaktan, işiniz için ihtiyaç duyduğunuz teknolojiye düşünecek çok şeyi olanlar için güncellendi.

Kabininin neredeyse her yerinde bulunan akıllı saklama alanlarıyla hayatınızı kolaylaştıran Proace, ihtiyaçlarınız için daima doğru alanı ve yeri sizin için sunuyor. 821 kilograma varan taşıma kapasitesi sayesinde her şeyi taşıyabiliyorsunuz.

Akıllı modüler dizaynı ile ihtiyacınız olan iç mekanı ister iş için ister özel kullanım için kişiselleştirebilirsiniz. Tamamen katlanabilir arka koltuklarla bagaj alanını maksimize ederken tamamı çocuk koltuğu sabitleme mekanizması (ISOFIX)’e sahip arka koltuklar yolcu güvenliğini ve konforunu önceliyor.

Peki Toyota Proace’nin teknik özellikleri neler? İşte, Toyota Proace’nin teknik özellikleri ve 8 Ekim 2022 fiyat listesi…
Geri Dön