01 / 10 / 2022

Traktör alacaklar dikkat! Hattat Traktör fiyatlarını açıkladı! Hemen bakın! İşte 21 Temmuz 2022 fiyat listesi...

Traktör alacaklar dikkat! Hattat Traktör fiyatlarını açıkladı! Hemen bakın! İşte 21 Temmuz 2022 fiyat listesi...

Çiftçilerin merakla takip ettiği Hattat Traktör fiyatları yayımlandı. Peki, Hattat Traktör'ün Temmuz 2022 fiyatları ne kadar? Hattat bahçe tektör fiyatları kaç TL? İşte 21 Temmuz 2022 fiyat listesi...Fiyatlarını inceldiğimiz Hattat Traktör'ün 266 G / 275 S / 285 S tarla traktör modellerinin fiyat listesi yayımlandı. Yeni traktör almakistesyen çiftçilerin merakla takip ettiği traktör fiyatlarına haberimizde değindik. Artan dolar kuru traktör fiyatlarının da yükselmesine sebep oldu. Bugün Hattat Traktör'ün 266 G / 275 S / 285 S modellerinin özellikleri ve fiyat listesini inceledik. Peki Hattat traktör 266 G / 275 S / 285 S özellikleri neler fiyatı ne kadar? İşte ayrıntılar...

Çiftçiler dikkat! Hattat Traktör fiyatları belli oldu! 266 G / 275 S / 285 S fiyatı kaç TL? 17 Temmuz 2022 fiyat listesi

Hattat Traktör'ün 266 G / 275 S / 285 S özellikleri nasıl?

  • Teknolojik ve kaliteli Perkins motoru, Türkiye ve Dünya pazarının gözdesi. Yüksek performans ve sorunsuz kullanım Perkins motorlarında birleşti. Bakım maliyetlerinizi minimize eden Perkins motorları anahtar değmeden yüzlerce saat kusursuzca çalışıyor.
  • Hattat 200 serisi traktörlerde günümüzün en son teknolojiye sahip motorlarından biri olan Perkins motorları kullanılıyor.Tüm devirlerde canlı olan motorlar, yüksek beygir gücü ve tork gerektiren uygulamalarınızda maksimum performans sunuyor.
  • Geniş ve ergonomik yakıt depo hacmi ile uzun ve kesintisiz bir çalışma sizi bekliyor. Bakımı kolay kuru tip hava filitresini pratik ve hızlı şekilde temizleyerek motor performansınızı arttırabilir, daha uzun süre maksimum performans elde edersiniz.
  • Senkromeçli yapı vites geçişlerini kolaylaştırır, sarmal dişli (helisel dişli) yapısı da şanzımanın sessiz çalışmasını sağlıyor.
  • Mazotun daha verimli yanmasını sağlayan Turbo-İntercooler sistem daha az yakıt tüketerek, kullanım maliyetlerinizi minimize ediyor. Stage 3A özellikli motorlar performansından ödün vermeden çevreyi korumaktadır.
  • Mekanik olarak bulunan 4x4 ve diferansiyel kilidi ile tüm tekerlekler ortak hareket eder, üstün çekiş gücü ve konforlu sürüş sağlanıyor. Peki bu traktörlerin fiyatları ne kadar? İşte 21 Temmuz 2022 fiyat listesi...Geri Dön