Trendist Ataşehir Rezidans teslim tarihi!

Trendist Ataşehir Rezidans teslim tarihi!


Firma: K Yapı ve Solid İnşaat

Proje: Trendist Ataşehir


Trendist Ataşehir Rezidans teslim tarihi olarak 2016 Ekim ayı planlandı. Toplam 28 adet penthouse daireinin de bulunduğu proje 2 bin 500 adet daireden meydana geliyor.


Trendist Ataşehir Rezidans projesinde otak alan olarak içerisinde basketbol sahası, otopark, masaj odası, fitness center, tenis kortu, yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanı, güvenlik, pilates-yoga salonu, buhar odası, güneşlenme terası yer alıyor. 


Toplam 110 dönümlük Atapark'ın hemen yanında yükselecek olan  Trendist Ataşehir  Rezidans projesinde dairelerrin tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon gibi seçeneklerle tasarlandı. 


28 adet penthouse dairesi bulunan Trendist Ataşehir Rezidans projesinde daireler panaromik deniz manzarasına cepheli 12 adet 3+1 ve 16 adet 2+1 şeklinde dizayn edildi.


Trendist Ataşehir Rezidans teslim tarihi kapsamında projede 2016 Ekim ayından yaşam başlayacak.  K Yapı ve Solid İnşaat  ortaklığıyla yükselen projede daireler metrekare birim bazında 6.160 TL'den başlıyor ve 7.390 TL'ye kadar yükseliyor.


Trendist Ataşehir Rezidans iletişim

Trendist Ataşehir telefon: 0216 455 33 33 

http://www.trendistatasehir.com/

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor