Trendist Ataşehir'de Ekim 2016'da teslim daireler!

Trendist Ataşehir'de Ekim 2016'da teslim daireler!


Firma: K Yapı ve Solid İnşaat

Proje: Trendist Ataşehir


K Yapı-Solid İnşaat tarafından hayat geçirilen Trendist Ataşehir projesinde teslimlerin 24 ay sonra yapılması planlanıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 205 bin TL 'den başlangıç gösteriyor.


Trendist Ataşehir projesinde 33 katlı kuleler yer alıyor. Projede kulelerden biri rezidans olarak tasarladı. Evini şimdi al, 1 yıl sonra öde sloganıyla tanıtılan projede daireler stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 olarak dizayn edildi.


İstanbul Anadolu Yakası'nda yer alan  Trendist Ataşehir  Konutları alıcılara çeşitli ödeme seçenekleri sunuyor. Projede dairelerin fiyatları 205 bin TL' den başlıyor.


Trendist Ataşehir


2016 yılının Ekim ayında teslim edilmesi planlanan projede 820 adet konut bulunuyor. Proje 13 katlı 3 kule ile 8 katlı 13 blok tasarlandı. Projenin ödeme seçenekleri kapsamında yüzde 5 oranında peşinat ve sonrasında yüzde 20'lik bir ara ödeme imkanı bulunuyor.


Sosyal donatılar arasında kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, pilates ve yoga salonu, masaj odası, buhar odası ve 2 ader sauna bulunuyor. Projede ayrıca 2 adet çocuk oyun alanı, açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, voleybol ve basketbol sahası, tenis kortu mevcut.


Rezidans olarak tasarlanan blokta ise masaj odası, fitness merkezi, buhar odası, açık yüzme havuzu, sauna ve güneşlenme alanı bulunuyor.


Ataşehir Trendist iletişim bilgileri

Telefon: 0216 455 33 33 

Web: http://www.trendistatasehir.com/

Ezgi Delibeyoğlu/Emlakkulisi.com


projeye sor