TriadPark'ta teslimler Şubat'ta

TriadPark'ta teslimler Şubat'ta

Hisar Yapı A.Ş., tarafından inşaatı süren TriadPark Projesi'nin biten ilk fazının daire teslimleri, Şubat 2008'de gerçekleşiyor. Alemdağ - Sarıgazi- Çekmeköy üçgeninde yer alan ve bölgenin en prestijli projelerinden biri olan TriadPark projesinde, 1. Etap

TriadPark, %25'i oturum, %75'i ise yeşil alan olmak üzere 25 dönüm üzerinde yer alıyor. İçinde 6 kattan oluşan 12 blok ve her katta 4 daire olmak üzere toplam 272 daire bulunan TriadPark'ın hemen yanı başındaki 8 dönümlük alan da Hisar Yapı tarafından çocuk parkı olarak bölgenin kullanımına sunulmuş olacak.


"Kaçılacak değil, sığınılacak binalar" yaratma hedefiyle, 28 metrekare tabanlı, 21 metre yüksekliğindeki binalarıyla TriadPark konutları, yapının her taşında kullanılan kaliteli malzemesiyle maksimum deprem güvenliğe taşıyor. Tüm sakinlerin havuzu, yeşil alanı görmesi ve evin tüm bölümlerinin güneşten yararlanabilmesi için üçgen bir mimaride tasarlanan TriadPark'ta konut alıcıları, yapımında kaliteli malzemelerden ödün verilmemiş 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 4 tipte 11 değişik metrekareye sahip daire alternatifinden ihtiyaçlarına göre esnek ödeme planlarıyla seçim yapabiliyor.


"Mutlululuk Parkı" sloganı altında, aktif sosyal yaşam tesislerinden sağlıklı yaşam için spor alanlarına; satranç ve mini golf gibi hobi alanlarından yürüyüş, bisiklet yollarına; 24 saat maksimum güvenlikten telefon bağlantısıyla daireye servis imkanı sunan gıda ve diğer ihtiyaçlara yönelik mağazalara ve kapalı otoparklara kadar tüm ihtiyaç ve beklentileri karşılayan TriadPark'ın hemen yanı başında, 24 dersliği bulunan İlköğretim Okulu'nun da inşasına başlanması planlanıyor.


Tan Mimarlık tarafından projelendirilen ve yapımına 2007 yılı başında başlanan, Şile otobanına 1900 metre uzaklıkta bulunan TriadPark'ın 1. etap teslimi Şubat 2008'de yapılırken, Mayıs 2009'da ise TriadParklılar'ın tümü evlerine yerleşmiş ve "Mutluluk Parkı" TriadPark'ın keyfini yaşıyor olacak.


Triadpark Projesi, 27-30 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan Realist Expo Emlak ve Gayrimenkul Fuarı'nda sergilenecek. TriadPark ile ilgili detaylı bilgiye ayrıca www.triadpark.com adresinden de ulaşılabilecek.


Hisar Yapı A.Ş.


Hisar Yapı A.Ş., gayrimenkul - emlak sektöründe ve yan sektörlerde 30 yılı aşkın deneyime sahip 5 firmanın aynı çatı altında birleşmesiyle 2005 yılında kuruldu. Üstün teknoloji ile kaliteli malzemeler kullanarak güvenli, çağdaş ve keyifli yaşam alanları yaratma hedefiyle yola çıkan Hisar Yapı'nın Yönetim Kurulu Başkanlığını Hayri Ekinci yürütmektedir.


Konusunda uzman yönetici ve yüzlerce çalışanıyla Hisar Yapı, 2006 yılı başında başladığı ve aradan 1 yıl bile geçmemesine rağmen büyük bir kısmını hızla tamamladığı TriadPark projesiyle dikkatleri üzerine çekti. 2008 yılının Şubat ayında 1. etabın, 2009 Mayıs ayında ise tüm sakinlerine evlerinin anahtarlarını teslim edecek olan Hisar Yapı, TriadPark gibi sağlam zemine sahip merkezi bölgelerde, sağlam temellere sahip, nitelikli, güvenilir dev projelerle sektörün etkin oyunculardan biri olarak büyüme stratejisini sürdürmeyi hedeflemektedir.