TRİOS 2023 sanayi devrimine hazırlanıyor!

TRİOS 2023 sanayi devrimine hazırlanıyor!Cumhuriyet'in 100. yılı hedefleri doğrultusunda hareket eden Trios 2023, İstanbul İkitelli Organize Sanayisinde gerçekleştireceği 350 milyon liralık yatırımıyla geleceğin fabrika binaları ve ofislerini inşa ediyor...


Cumhuriyet'in 100. yılı hedefleri doğrultusunda hareket eden Trios 2023, İstanbul İkitelli Organize Sanayisinde gerçekleştireceği 350 milyon liralık yatırımıyla geleceğin fabrika binaları ve ofislerini inşa ediyor. Deri Sanayicileri Kooperatifi Dersankoop'un İkitelli Organize Sanayisi'ndeki 62 bin 500 metrekarelik arsası üzerine Pulsar İnşaat ve Kurumahmutoğlu Sami Bektaş İnşaat Ortaklığı tarafından fabrika binası, ofis ve AVM alanlarından oluşan sanayi kompleksi inşa ediliyor. TRİOS 2023, üç ayrı bloktan oluşuyor. Bu bloldarın ikisinde atölye ve dükkânlar, üçüncüsünde ise Çarşı ve kuleler yer alıyor. Birinci atölye bloğu 128 bin metrekare, ikinci atölye bloğu 97 bin metrekare, çarşı ve kule bloğu ise 76 bin metrekare olmak üzere projedeki toplam inşaat alanı yaklaşık 301 bin metrekareyi buluyor. Projede toplam 250 adet atölye, 45 adet mağaza, ll'er katlı ofis, otel, iş merkezi kullanımlarına uygun 2 kule bina yer alıyor. Projede toplam satılabilir, kiralanabilir alan yaklaşık 260 bin metrekare olacak. 


7 metrelik tavan Projenin fabrika alanlarında tavan yükseklikleri 7 metreyi bulurken tırların binanın çatısına kadar çıkabilecekleri yollar tasarlandı. Binadaki her metrekare alan 2 ton ağırlığı taşıyabilecek şekilde planlanırken, üretim alanlarının büyüklükleri 500 metrekareden başlayarak tek katta 14 bin metrekareye kadar çıkabiliyor. 


Yüzde 100 kazanç Geleceğin Türkiye'sini inşa etmek ve sanayi dönüşümünde rol almak için böyle bir proje ı gerçekleştirdiklerini belirten Pulsar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sami Bektaş, projenin yatırımcısına 3 yıl içinde yüzde 100 kazandıracağını söyledi. Metrekare fiyatlarının 2 bin 800 liradan başladığını anlatan Bektaş, şu bilgileri verdi: "Proje bu fiyatlarla cazip fırsatlar sunuyor. Bankalarla anlaştık ve kredi kullandırıyoruz. 

Özellikle Bayrampaşa bölgesinden gelen sanayiciler ve yatırımcılar alım yapıyor". 


Ofis katına araba çıkacak Sami Bektaş, projenin 2 ofis bloğunun farklı özellikler taşıdığını anlatarak, ofis sahiplerinin arabalarıyla binaya girdikten sonra ofislerin önüne kadar araçlarıyla çıkabileceğini söyledi. Bunun katlarda kendilerine alan kaybı yaratmasına rağmen, ofis sahipleri için prestij kazandıracağını dile getiren Bektaş, "Otoparkları katlara çıkardık. Ayrıca blokların altında 2 otopark daha veriyoruz" dedi. Sami Bektaş, projenin ofis bölümünün henüz satışa çıkmadığını anlatarak, ı "Bu binaya patron kule diyoruz. Toplam 1120 ofisten oluşan bu etabın satışları daha sonra başlayacak" diye konuştu. Posta 


Telefon: (0212) 671 18 78 

Web: www.trios2023.com