Triyanda Evleri İzmir daire fiyatları!

Triyanda Evleri İzmir daire fiyatları! Triyanda Evleri İzmir daire fiyatları!

Firma: Egesel İnşaat

Proje: Triyanda Evleri

Egesel İnşaat tarafından yükselen Triyanda Evleri İzmir daire fiyatları ile ilgili bilgiler haberimizde yer alıyor...

Triyanda Evleri projesi  Egesel İnşaat  tarafından inşa ediliyor. 30 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Triyanda Evleri İzmir'de yükseliyor.  300 konuttan meydana gelen Triyanda Evleri  İzmir  daire fiyatları 'na ilişkin bilgiler haberimizin devamında mevcut. 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire alternatiflerinin bulunduğu Triyanda Evleri İzmir 'in temeli Ağustos ayında yapılacak. içerisinde basketbol ve voleybol sahası, tenis kortu, çocuk oyun parkı, kafe, fitness salonu ve havuzların yer aldığı Triyanda Evleri İzmir daire fiyatları şöyle: 


Triyanda Evleri İzmir daire fiyatları; 


Henüz temelin atılmadığı Triyanda Evleri İzmir daire fiyatları hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Triyanda Evleri İzmir ödeme planı ile ilgili de henüz herhangi bir bilgi mevcut değil. Triyanda Evleri İzmir ulaşım bilgileri şöyle: 


Triyanda Evleri İzmir nerede? 

Triyanda Evleri İzmir adres: 1/5 Sokak No:3 / C Atıf Bey Mahallesi Gaziemir/İZMİR


Triyanda Evleri İzmir telefon: 0 232 252 00 85
Triyanda Evleri İzmir projesi lokasyon olarak Özdere'ye 35, sanayi merkezine ve Torbalı merkeze 8, Havalimanına 14, Pancar İzban'a 4, çevre yoluna 5 dakikalık uzaklıkta yükseliyor.Telefon: 0 232 252 00 85

Web Adresi: www.triyandaevleri.com

Gülay Odabaşı/Emlakkulisi.com


projeye sor