Tuğba Özay Metroport AVM'de stil sahibi kadınlara altın dağıtıyor!

Tuğba Özay Metroport AVM'de stil sahibi kadınlara altın dağıtıyor!Bahçelievler’de bulunan Metroport Alışveriş Merkezi de yeni yıl için gerçekleştirdiği özel tasarım süslemesiyle konuklarına tam bir görsel şölen sunuyor.Tuğba Özay Metroport AVM'de stil sahibi kadınlara altın dağıtıyor.


Yeni yıl için geri sayımın başladığı şu günlerde, İstanbul hem rengarenk görüntüsü, hem de aktiviteleriyle 2015’e hazır. Bahçelievler’de bulunan Metroport Alışveriş Merkezi de yeni yıl için gerçekleştirdiği özel tasarım süslemesiyle konuklarına tam bir görsel şölen sunuyor. Ayrıca AVM, konuklarına çok özel bir yeni yıl sürprizi hazırladı. 

20 Aralık Cumartesi günü Tuğba Özay “Yılın Stil Sahibi Kadınları”nı seçecek… Etkinlikte dereceye giren tam 10 kişiye gram altın hediye edilecek. Metroport’un sürprizleri bu kadarla da sınırlı değil… Avm’de birde Latin Dansları rüzgarı esecek. Yarışma öncesinde konuklar DansPoint’in Latin dansları gösterisiyle keyifli dakikalar yaşayacak 

Altın değerinde bir yıl için Metroport yeni yılda altın hediye ediyor… 

20 Aralık Cumartesi günü saat 15.00’te başlayacak Metroport’taki erken yeni yıl kutlamasında Tuğba Özay AVM ziyaretçilerini birbirinden güzel şarkılarıyla karşılayacak. Özay daha sonra, “Yılın Stil Sahibi Kadınları”nı seçmek üzere konukları podyuma davet edecek. Yarışmacılarla podyumda yürüyecek olan top model katılımcılara önemli tüyolar verecek.

Bu eğlenceli etkinliğin sonunda Tuğba Özay’ın ve konukların alkışlarıyla belirlenecek 10 kişi gram altın kazanacak.

Metroport AVM’nin eğlenceli yeni yıl etkinliği Tuğba Özay’ın sevilen şarkılarıyla son bulacak…