Tuğçe Güder'in Masal Köyü'nde 110 bin dolara villa!

Tuğçe Güder'in Masal Köyü'nde 110 bin dolara villa!

Manken Tuğçe Güder'in eşi Uğur Karas'ın Yalova'da yapımını sürdürdüğü Masal Köyü'nde satılık 30 villa kaldı

Yalova'da yapımı süren Masal Köyü'nde toplam 55 villa bulunuyor. Şu an satılık son 30 villa var. 2009 yılı başında inşaatına başlanan projede ilk etapta teslimler başladı. 2'nci etap ise Haziran sonu satışa çıkacak. Bugüne kadar teslim edilen villa sayısı ise 4. 200 bin metrekarelik alana kurulan projenin toplam inşaat alanı 70 bin metrekare. Villaların alanları 100 ile 140 metrekare arasında değişiyor.

Yalova merkeze 8 kilometre uzaklıkta bulunan Masal Köyü'nde tek katlı villalar 110 bin dolar ila 130 bin dolara, 2 katlı villalar ise 165 bin dolar ila 170 bin dolara satılıyor. Ödemelerin 3'te 1'i peşin, 3'te 1'i teslimde, 3'te 1'i 24 ay taksitle ödenebiliyor.

Masal Köyü'nde evler kendi elektriğini üretebilecek. Masal Köyü'nde doğal yüzme havuzu, ırmak, gölet, çim futbol sahası, meditasyon alanları, çocuk oyun alanları, hobi atölyeleri yer alacak. Konutlar kerpiçten ve maden ocaklarından getirilen taşlarla yapılıyor. Projede hayat tamamen doğal ve organik yaşanacak.

Konutlar yaz kış sıcak su ihtiyacını ve elektrik enerjisini kendi üretecek. Masal Köyü'nde yiyecek ihtiyacı organik olarak karşılanacak. Yetiştirilen tahıllardan değirmende un ve fırında ekmek üretilecek. Yaz kış sebze bahçesi olacak. Çeşitli meyve ağaçlarının yanı sıra, ıhlamur, fındık ve ceviz ağaçları, üzüm bağları yer alacak. Site içinde arı kovanları, inekler, koyunlar, atlar, tavşanlar, sincaplar, tavus kuşları, ördek ve kuğular bulunacak.

www.masalkoyu.com

0212 279 93 94Nagihan ARAT /Emlakkulisi.com